DbyD’nin doğadan ilham alan yeni koleksiyonu Atasun Optik’lerde

DbyD’nin doğadan ilham alan zamansız tasarımlara sahip çevre dostu yeni güneş gözlüğü koleksiyonu, Atasun Optik’lerde tüketiciyle buluşuyor. DbyD biyoasetat atasun optik

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Zamansız tasarımlarıyla öne çıkan ve her nesle hitap eden güneş gözlüklerinden oluşan DbyD’nin son koleksiyonu biyo-asetat ürünleri, Atasun Optik’lerdeki yerini aldı.

Dünyanın geleceği için çevreye duyarlı ürünlerin her geçen gün daha da önem kazanmasından yola çıkılarak hazırlanan DbyD biyo-asetat koleksiyonundaki güneş gözlükleri, biyolojik olarak parçalanabilen malzemeden üretilmesi ve geri dönüştürülebilmesiyle öne çıkıyor.

“Connected By Nature” (Doğa İle Bütünleş) kampanyasıyla duyurulan biyo-asetat serisi her yaşa hitap ediyor ve aileler arasındaki doğal bağı vurguluyor. Koleksiyon, gençlerin ailelerinden aldıkları ilhamla zamansız, kaliteli, çevre odaklı ve bir o kadar da iyi görünen ürünlere olan ilgilerine odaklanıyor.

Ebeveynler ve gençler arasındaki benzerlikleri ve farklılıkları harmanlayan koleksiyonda nesiller boyu iyi görünen, zamansız ve tüm yaşam tarzlarına uyan tasarımlar yer alıyor.

Koleksiyonla ilgili açıklamada bulunan Atasun Optik Pazarlama ve E-Ticaret Direktörü Erdem Altay şunları söyledi: “Atasun Optik olarak, tüketicilerimizin beklentilerini karşılamak üzere ürün gamımızı sürekli genişletiyoruz. Son yıllarda özellikle yeni neslin daha duyarlı olduğu doğa dostu tasarımlara koleksiyonlarımız arasında yer vermeye özen gösteriyoruz.

Uzmanı uyardı! Doğal denilen her şeyi vücudunuza sürmeyin.

Bu anlayışla tüketicilerimize sunduğumuz DbyD markasının yeni koleksiyonundaki güneş gözlükleri sürdürülebilirlik odaklı olmasıyla dikkat çekiyor. Koleksiyondaki güneş gözlüğü çerçevelerinin renk ve dokusu ilhamını doğadan alıyor. Birbirinden farklı şekil, boyut ve renklerdeki tasarımlarıyla farklı yaş gruplarına hitap eden bir stil sunuyor. Doğa dostu ve zamansız tasarımlardan oluşan DbyD biyo-asetat koleksiyonunun Atasun Optik’lerde yer almasından dolayı çok memnunuz.”

“Atasun Optik olarak, 2024 yılına kadar sürdürülebilir ürünlerini artırmayı hedefleyen DbyD markasının yeni koleksiyonunu tüketicilerimizle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz” diyen Atasun Optik CEO’su Nihat Aydın, “Geçtiğimiz yıl bünyemize kattığımız çevre dostu tasarımlara sahip DbyD’nin yeni biyo-asetat koleksiyonu, farklı birçok yaş aralığına hitap eden tasarımlarıyla dikkat çekiyor. DbyD, önümüzdeki iki yıl içinde, sürdürülebilirlik konusunda daha bilinçli olan, iyi görünen ürünler arayan ve minimum karbon ayak izi bırakan gençlerle hedef kitlesini genişletmeyi planlıyor.

Biz de sorumlu marka anlayışımız, geniş mağaza ağımız ve güçlü e-ticaret yapımız ile tüketicilerimizi böyle yenilikçi markalarla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

DbyD biyo-asetat koleksiyonuna tüm Atasun Optik’lerden, atasunoptik.com.tr’den ve Atasun Optik mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.

DbyD biyoasetat atasun optik

She and Girls Eylül 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024