Comic-Con San Diego 2019’a Game of Thrones karakterleri katılıyor!

Game of Thrones dizisi mayıs ayında bitti, ama dizideki karakterleirn işi henüz bitmedi. 18 Temmuz’da başlayıp üç gün boyunca devam edecek olan Comic-con San Diego 2019’da Game of Thrones karakterleri de bir araya gelecek. Comic Con San Diego fuarı

She and Girls Dergisi

19 Temmuz tarihli katılım, oldukça ses getireceğe benziyor. HBO dizisinin karakterleri, sevenlerini selamlayacak. Etkinliğe katılması beklenen oyuncular arasında Maisie Williams (Arya Stark), Isaac Hempstead Wright (Bran Stark) Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Conleth Hill (Varys), Iain Glen (Ser Jorah Mormont), Nathalie Emmanuel (Missandei of Naath), Jacob Anderson (Grey Worm), John Bradley (Samwell Tarly) ve Liam Cunningham (Davos Seaworth)’ın yer alması bekleniyor. Yönetmen Miguel Sapochnik de orada olacak. Ancak Sansa Stark karakterini canlandıran Sopghie Turner’ın ise balayı planından ötürü etkinliğe katılamayacağı konuşuluyor.

Comic Con San Diego ( SDCC)nedir?
49 yıldır her sene San Diego’da düzenlenen uluslararası bir çizgi roman fuarıdır. Fakat, özellikle son yıllarda popüler olan film, dizi ve sanal oyunların kahramanlarını da kapsayan bir etkinlik haline gelmiştir.

Comic Con San Diego fuarı

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM