Bronz yaz makyajının trend ürünleri n11.com’da!

yaz makyajı

E-ticaret platformu n11.com, bu yazın favori makyaj trendlerini takip ediyor. Taze, hafif, ışıl ışıl ve bronz bir yaz makyajı için gereken her şey n11.com’da satışa sunuluyor. Bronz yaz makyajı

She and Girls

Yaz Makyajı

Yaz ayları sadece kıyafet, kombin ve aksesuar tercihlerimizde kendini belli etmekle kalmıyor, makyaj ürünlerine de ışıltı katıyor. Kışın kasvetli ve gri havasından kurtulan makyaj ürünleri canlı, parlak ve ışıl ışıl tonlarıyla cildimizdeki yerini alıyor. Ağır fondötenlerin yerini su bazlı nemlendirici ve kapatıcılar alırken, toz bronzer ve allıklar yerine likit ürünler ön plana çıkıyor. Yazı hafif ve cıvıl cıvıl karşılamak isteyenler için n11.com birçok ünlü markanın makyaj ürününü bir araya topluyor.

Makyajda ışıltı bu yazda popülaritesini kaybetmiyor ve göz farlarında ışıltılı, metalik ve simli detaylar öne çıkıyor. Fransız güzelliğinin kült parçası kırmızı rujlar bronz tende en çok tercih edilen ürün olurken pembe ve mercan rengi far ve allıklar da bu yazın gözdesi oluyor. Deniz sezonunda maskaradan vazgeçemeyenlerin imdadına yetişen waterproof maskalar ise plajda makyaj severlerin beğenisine sunuluyor.

Bronz yaz makyajı

SHE AND GIRLS BAHAR 2024