Bobbi Brown Luxe Lipstick yenilenen formülü ile şimdi her zamankinden daha güçlü

New York City’den ilham alanarak tasarlanan YENİ Luxe Lipstick tek sürüşte dudaklarınızda lüks tanımını değiştirecek.  Bobbi Brown Luxe Lipstick renkleri

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

10 saat boyunca dudaklara nem sağlayan teknolojisi ve gün boyu kalıcı etkisi ile dudaklarınızda pürüzsüz bir görünüm sunarken aynı zamanda içeriğindeki cilt dostu bileşenler ile dudaklarınızı besliyor. Tek sürüşte daha nemli ve daha cesur dudaklara sahip olabilirsiniz.

En az ambalaj tasarımı kadar lüks hissiyatını dudaklarınıza YENİ Luxe Lipstick serisi ile taşıyın. Saten bitişli bu seride farklı cilt tonlarına uygun renk alternatiflerini keşfedin!

BobbiBrown LuxeLipstick 650TL

Göründüğü Kadar Lüks Hissettiriyor – Luxe Lipstick’in YENİ kremsi formülü dudaklarınızı besleyip pürüzsüz hale getirirken, aynı zamanda zengin pigmentasyonu ile tek sürüşte çarpıcı dudak görünümüne ulaşmanızı sağlar. Tüm gün süren kalıcılığı sayesinde gün içerisinde solma, akma ya da bulaşma olmadan kalıcı ve kusursuz dudak görünümünün keyfini çıkartın.

Bakım ile Gelen Konfor – Cilt dostu bileşenleriyle formüle edilen Luxe Lipstick dudaklarınızı beslerken aynı zamanda 10 saat boyunca nemlendirme sağlar. İçeriğindeki çiçek özleri ve balmumu karışımı dudaklarınızı beslemeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. Böylece dudak çizgilerinin görünümünü anında azaltarak dudak görünümünü sadece 1 haftada iyileştirir.

Kış sezonunda bu 4 estetik işlemin popülerliği artacak!

Her Dudak Tonuna Uygun Renk Seçeneği – Luxe Lipstick ailesi her cilt tonuna uygun renk seçenekleri ile dudaklarınızı pürüzsüzleştirmek ve göz alıcı bir görünüm sunmak için tasarlanmıştır. Koyu tonlardan, günlük uygulayabileceğiniz kırmızı tonlarına, doğal pastel tonlarına kadar geniş bir renk seçeneği sunuyor.

New York City’den İlham Alınarak Tasarlandı – Tıpkı New York City gibi, YENİ Luxe Lipstick’in enerjisi de hiç bir zaman bitmez ve gün boyu kalıcılık sağlarken cesur görünümler sunar.

Bobbi Brown – Luxe Lipstick: 650TL

Bobbi Brown Luxe Lipstick renkleri

She and Girls Ekim 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!