Beymen Club Dyvanit Kadın Voleybol Takımı’nın stil sponsoru oldu

2021 sezonundan bu yana Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı’nın stil sponsoru olan Beymen Club, iş birliğinin 2023 yılında da devam edeceğini yayınladığı tanıtım filmiyle duyurdu. Beymen Club Dyvanit Kadın Voleybol Takımı

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Son iki sezondur Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı’nın stil sponsorluğunu üstlenen Beymen Club, yeni sezon filminde “Onların stili sonuna kadar mücadele etmek. Bizim stilimiz onları sonuna kadar desteklemek.” söylemiyle spora olan desteğinin güçlenerek devam edeceğinin altını çizdi.

Beymen Clubx X Eczacıbaşı Dynavit

Alışılmışın dışında bir yaklaşım çerçevesinde şekillenen tanıtım filminde takım kaptanları Tijana Boskovic ve Simge Aköz ile birlikte Eczacıbaşı Dynavit’in tüm oyuncuları yer alıyor. “Bu takımda herkesin bir stili var” iç görüsünden yola çıkarak hayata geçirilen filmde oyuncuların stilleri kişiliklerinin bir metaforu olarak karşımıza çıkıyor.

Taraftarlardan tam not alan filmde, Eczacıbaşı Dynavit’in başarılı smaçörü Hande Baladın’ın stili: “İnandığı yoldan vazgeçmemek” olurken, takım kaptanı Simge Aköz’ün stili ise:

“Kendisiyle özdeşleşen ve taraftara yansıyan enerjisi” oldu. Hırslı oyunu ve vazgeçmeyen yapısıyla takıma enerji veren Elif Şahin’in stili ise: “Rakibe korku veren gözü pek duruşu”, genç pasör Dilay Özdemir’in stili: “Hep daha fazlasını istemek”, filmin sonunda takımın stili ise: “ Sonuna Kadar mücadele etmek” olarak yer alıyor.

Sevgilinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz?

“Bizim stilimiz onları sonuna kadar desteklemek” diyerek yeni sezonda da iş birliğine Stil Sponsoru olarak devam eden Beymen Club, Eczacıbaşı Dynavit için özel olarak tasarladığı özgün ve modern dokunuşlar taşıyan koleksiyonu ile her zaman takımla birlikte olmaya devam edecek.

Beymen Club Dyvanit Kadın Voleybol Takımı

She and Girls Aralık 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS KIŞ 2023 2024