AVON Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazandı.

135 yıldır güzelliğe değer katan Avon, pandemi sürecinde gösterdiği hassasiyet ve aldığı önlemlerle TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazandı. Avon covid19 güvenli hizmet belgesi

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Avon, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 ile mücadelede ilk günden itibaren çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını gözeterek aldığı üst düzey önlem, güvenli üretim uygulamaları ve düzenlemeleriyle Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazandı.

Avon, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın önderliğinde, TSE tarafından yayınlanan COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu’na göre belirlenen; eğitimler, çalışma ve ortak kullanım alanlarının sosyal mesafeye göre tekrar düzenlenmesi, hijyen, temizlik ve dezenfeksiyon, atık yönetimi ve vaka olma durumunda yapılacaklar gibi kriterleri yerine getirerek, yapılan denetimlerden başarıyla çıkarak bu belgeyi kazanmaya hak kazanmıştır.

‘Sağlıklı günler için özverili davranmalıyız’

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Avon Türkiye, Kuzey Afrika ve Ortadoğu Genel Müdürü Orkun Gül, “Avon ailesi olarak, ülkemizin içinde bulunduğu Covid-19 tehdidi karşında bizler de üzerimize düşen sorumlulukları büyük bir hassasiyetle yerine getirdik.

Pandeminin ilk gününden bu yana üst düzey önlemler alarak hem çalışanlarımızın hem de müşterilerimizin sağlığını gözeterek hareket ettik. TSE COVID-19 Güvenli Hizmet belgesini alarak da COVID-19’a karşı aldığımız önlemlerin güvenilirliği resmi olarak tescillenmiş oldu” dedi.

Avon covid19 güvenli hizmet belgesi

She and Girls Eylül 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM