Kadersel haritalar kaderimize yön verir

Ressam, muhasebe uzmanı, numer1oloji uzmanı ve astrolog. Birçok alanda başarıları ile kendinden söz ettiren sevgili Eylem Alas, karma astroloji ve numeroloji üzerine çok değerli bilgiler verdi. Buyurun sohbetimize! Astrolog Eylem Alas

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Röportaj: Melek Şenol

Astrolog Eylem Alas

Öncelikle Eylem Alas’ı tanıyabilir miyiz?

Namık Kemal Üniversitesi Muhasebe mezunuyum. Kendimi Aradım ve Sonsuz Aşk isimli iki kitabın sahibiyim. Alaylı olarak ressamlık yapmaktayım, 2015 yılında ilk kişisel sergimi açtım daha sonra karma sergilere dahil oldum.

Çocuk resim atölyeleri, yetişkin porselen tabak boyama atölyeleri yaptım. Şu an Numeroloji, Karma Astrolog olarak danışmanlıklarıma devam etmekteyim. Tarot bakımı alanında yeni yeni çalışmalarım var. Özel bir şirkette muhasebe yapmaktayım.

Aynı zamanda Numeroloji uzmanısınız. Numeroloji nedir?

Babil döneminden kalan isim soy isim ve doğum tarihi baz alınarak çakra dökümüne bakılan matematiksel bir analiz, kendini tanıma sistemidir. Her harfin bir rakamsal frekansı vardır, bu frekanslar doğrultusunda çeşitli deneyimler yaşarız.

Para blokajları, aşk sevgi alma verme sorunları, aile sorunları gibi. Bu sistem ile bu yaşamdaki amacımızı, yaşayabileceğimiz ruhsal ve fiziksel rahatsızlıkları, yaparsak başarılı ve mutlu olabileceğimiz meslekleri, hane dağılımı, yaşam döngüleri, 2023 ve 2024 olmak üzere tüm yıllardaki enerjilerimize bakarız.

Daha güçlü ve zayıf yanlarımızı görüp rehberlik almış oluruz. Evren enerjidir ve biz onun birer parçası olduğumuz için kendimizi iyi okumamız önemlidir.

Bize kısaca Karma astrolojiden bahseder misiniz?

Doğum saatimiz ve doğum tarihimizle doğduğumuz andaki gökyüzünün durumunu ve bizler üzerindeki etkisini gezegenlerin analizleri ile yorumlar.

Xiaomi, ” Her Yönüyle Etkileyici” Redmi Note 12 Serisi Türkiye’de!

Kadersel haritalar ve kaderimize yön verebileceğimiz haritalar vardır ama şu bir gerçek ki kişi haritasının üzerine çıkıp karmalarının yönünü değiştirebilir, burada farkındalık devreye girmekte. Tek soru danışmanlığı imkanı da vermekte bize. Her kova burcu aynı değildir ya da her başak burcu astroloji kişisel ilerler genelleme yapmak çok doğru olmayabilir.

Karma astrolojinin amacı nedir?

Adım atarken bile karma yaratabiliriz, konuşmalarımızda kara büyü ve ak büyü yapabiliriz. Biriyle ilgili kötü düşünmek konuşmak ifade etmek bile kara büyüdür kalbi zorlar bu yüzden karma vardır.

Ne ekersen onu biçersin günün sonunda ama bu yaşamında ödüllerini ya da cezanı almaman sonraki yaşamlarında bunları almayacağın anlamı taşımasın. Bu hayatında kendine ne katarsan, sonraki yaşamında kazanımın olacaktır. Karma astroloji, bize karmadan korkmayı değil onunla barışıp yol almayı öğretmek ister.

Bir kişinin Karma astrolojisi nasıl inceleniyor, neler önemli?

Işıklar dediğimiz ay ve güneş çok önemli. 1.4.7.10 evler bize hayatımızın gidişatı hakkında bilgiler verir.

Sonra bir de ay düğümleri vardır bu dünyaya gelirken neydik neleri kazandık ve sıyrılmamız gerekiyor sonraki yaşama giderken ne olmamız neleri başarmamız isteniyor nasıl biri olmalıyız.

Astrolog Eylem Alas

She and Girls Nisan 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024