Yeni jenerasyon güzellik uygulaması; AQUASHINE!

Dermatoloji alanındaki en son gelişmelerden biri olan Aquashine, yenilikçi tedavilerin uygulanmasında öncü olan estethica’da uygulanıyor. Aquashine, cildin gençleşmesini ve melanogenez arttırımını destekleyen peptidler içeren bir uygulamadır. Peptidler, iki ve daha fazla aminoasitten oluşan doğal protein bileşikleridir. Vücudun tüm hücrelerinde sentezlenerek yaşlanma ve yenilenme gibi işlemleri düzenler. Özellikle; yüz, boyun ve dekolte bölgesinde cildin gençleşmesine yönelik tasarlanan Aquashine, ciltte nemi tutan yüksek moleküler ağırlıklı hyaluronik asit, vitamin ve mineraller, koenzim ve en önemlisi peptidler içeren mucizevi dörtlünün eşsiz kombinasyonudur. Aquashine ile cilt bakımı

She and Girls Dergisi

Aquashine’ın diğer uygulamalardan farkı, cildin doğal görüntüsünü sağlamak için yüz hacmini doğal bir şekilde kırışıklıkları doldurmaya yardımcı olmasıdır. Ayrıca, cildin yoğunluğunu ve elastikiyetini yerine getirmede de yararlı bir etkiye sahiptir. Kırışıklıkları azaltır, cildin biyolojik dengesini çevresel faktörlerden korur, vücudun enzim sistemlerinin aktivitesini geri kazandırır, ağartıcı bileşen yapısıyla ten rengini düzenler. Cilt sıkılaştırmada belirgin bir etki gösterir ve cilt kalitesini önemli ölçüde artırır.

Aquashine

Aquashine işlemi, anestezik bir krem ile uygulama alanı uyuşturularak uygulanır. Uyuşturulan bölgeye enjeksiyonla uygulanan işlemin ortalama süresi 15-20 dakikadır ve kalıcı bir yan etkisi bulunmamaktadır. Uygulama, tek seans sonrasında bile ciltte gözle görülür bir canlılık ve sıkılık sağlar. İşlemden birkaç gün sonra cilt parlar ve bakımlı görünüm gözle görülür biçimde kendini gösterir.

Estethica Hastanesi Medikal Estetik Hekimi Dr. Kemali Güneş

Aquashine ile cilt bakımı

SHE AND GIRLS BAHAR 2024