Yeni MG HS 162 PS 1.5 litre turbo motoruyla C-SUV segmentinde satışa sunuldu!

Yeni MG HS fiyat listesi.
Yeni MG HS fiyat listesi.

Yeni MG HS 162 PS 1.5 litre turbo motoruyla C-SUV segmentinde satışa sunuldu! Yeni MG HS fiyat listesi.

Instagram Hesabımız

MG (Morris Garages), Euro NCAP 5 yıldızlı güvenliği ve sınıfının üstünde boyutları ile ön plana çıkan Yeni HS’yi, Avrupa ile aynı anda Türkiye’de tüketicisiyle buluşturdu.

Yoğun bir ilgiyle karşılaşan şarj edilebilir hibrit versiyonunun başarısını devam ettirmeyi amaçlayan benzinli HS, 162 PS gücünde 1.5 litre turbo motoruyla C-SUV segmentinde rekabete güçlü şekilde adım atıyor.

MG Pilot adı verilen teknolojik sürüş destek sistemleri ve zengin konfor özellikleriyle Yeni MG HS, Comfort donanımıyla 890 bin TL, Luxury donanımıyla ise 980 bin TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Yeni HS, 4.574 mm uzunluk, 1.876 mm genişlik ve 1.664 mm yükseklik gibi C-SUV segmentinde yer alan boyutlarıyla dikkat çekiyor. Sadece geniş ve konforlu bir yaşam alanı sağlamakla kalmıyor aynı zamanda rakiplerin çoğunu geride bırakabilecek baş ve omuz mesafesiyle yükseltilmiş bir sürüş pozisyonu da sunuyor.

Geniş diz mesafesi, saklama alanları ve rahat koltukları ile farklı bir deneyim sunan MG HS, geniş aileler için de ideal bir yol arkadaşı özelliğiyle de öne çıkıyor.

HS modelinin kompakt ve hafif şanzıman sistemi, çift kavrama teknolojisi sayesinde sadece 0.1 saniyede vites değişimi yapabiliyor. 7 ileri DCT otomatik şanzıman sayesinde düşük yakıt tüketimi ve düşük emisyon değerlerine ulaşılıyor. Dört silindirli turbo benzinli motorla ülkemizde yollara çıkan Yeni MG HS, 1.5 litrelik verimli motoru 162 PS güç ve 250 Nm torku ile 0’dan 100 km/s hıza 9.9 saniyede ulaşabiliyor. Arka bağımsız süspansiyonu dinamik bir yol tutuşu sağlayan HS’in ortalama yakıt tüketimi değeri ise 7.6 litre.

Citroen Türkiye’nin sıfır kilometre araç kampanyasında neler var?

Yeni MG HS fiyat listesi.

Yeni MG HS fiyat listesi.

Yeni MG HS fiyat listesi.

SHE AND GIRLS BAHAR 2024