En hızlı fiyatları düşüren Renault oldu! Renault Clio ve Renault Taliant fiyat etiketleri kaç paraya düştü!

Renault ötv matrah fiyatları.
Renault ötv matrah fiyatları.

En hızlı fiyatları düşüren Renault oldu! Renault Clio ve Renault Taliant fiyat etiketleri kaç paraya düştü! Renault ötv matrah fiyatları.

Instagram Hesabımız

ÖTV Matrahları 24 Kasım 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere artırıldı. ÖTV matrah artışları sıfır kilometre otomobil satıcıları yeni fiyatları açıklamaya başladı. Bu konuda en hızlı davranan markalardan biri Renault oldu. Renault Türkiye tarafından açıklanan fiyatlara göre Renault Clio ve Renault Taliant Türkiye’nin en uygun fiyatlı araçlarından biri oldu.

Renault Clio fiyatı 373.000 TL’den başlarken, Renault Taliant modelinin satış fiyatı 372.000 TL oldu.

Bu araçları otomatik şanzımanlı olarak satın almak isteyenler için Renault Clio en uygun fiyatla 458.000 TL etiketle satılırken, Renault Taliant ise 466.000 TL oldu.

Yeni ÖTV matrahları açıklandı. Yeni liste aşağıdaki şekilde oldu.

Sıfır kilometre otomobillerin vergisiz fiyatlarına göre

Vergisiz fiyatı 184 bin TL’ye kadar olanlar yüzde 45

Vergisiz fiyatı 184 bin ile 220 bin TL arasında olanlar yüzde 50

Vergisiz fiyatı 220 bin ile 250 bin TL arasında olanlar yüzde 60

Vergisiz fiyatı 250 bin ile 280 bin TL arasında olanlar yüzde 70

Vergisiz fiyatı 280 bin TL’nin üzerinde olanlar yüzde 80

Kariyerini değiştirmek isteyenlere öneriler

Renault ötv matrah fiyatları.

Renault ötv matrah fiyatları.

Kadın Dergisi She and Girls Kasım Sayısı’nı Nerelerde Okurum? Gençlik Dergisi hediyesiyle She and Girls Dergisi’ni nerelerden okuyabilirsiniz?

45. sayısına ulaşan She and Girls Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz? Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasından indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsunuz Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

She and Girls Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom e-dergi uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek  44 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak.

She and Girls Dergisi’ni okumak için bir diğer adres ise Magzter web sitesi ve uygulaması. Burada bizi She and Girls ismiyle bulabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

SHE AND GIRLS BAHAR 2024