Merkür Aslan burcunda!

Merkür 21 Ağustos’a kadar misafir olacağı Aslan burcuna geçti. İletişim biçimimiz, düşünce şeklimiz, ağzımızdan çıkacak her kelime aslan postuna bürünmüş halde olacak. Merkür Aslan Burcunda

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Büyük düşünüp büyük planlar yapacağız. ”Çok da fazla bütçe hesabı yapmama gerek yok. Benden daha iyi planlama yapabilecek biri yoktur nasılsa.” ”İnsanların üzerindeki etkimin farkındayım.

Peki ya siz ne kadar eğlenceli ve yaratıcı olduğumun farkında mısınız” ” Lüks ve gösteriş tutkunu olduğum doğru değildir. Bana yakışanı yapıyorum” ” Hayır hayır buyurgan bir uslupla değil gerçek bir yönetici gibi konuşuyorum” ” Dünyanın en eğlenceli babası benim” ”Yoksa aranızda hala beni takdir etmeyenler, alkışlamayanlar mı var”.

Okurken tebessüm etsek de yaşarken bizi sıkıntıya düşürecek bu negatiflerden kurtulabilirsek şayet, Aslanın o pırıl pırıl albenisi yüksek enerjisini sadece sanata değil günlük hayatımıza da bir incelik bir zarafet olarak yansımasını sağlayabiliriz.

Sahne sanatları, dans, enstrüman çalma, kitap,senaryo,makale, gezi yazıları yazma ve yaratıcı seyahat fikirleri için son derece olumlu bir akış var. Merkür hızlı hareket eden bir gezegen olduğu için anlam bırakacak açılarını ancak ay döngülerine eşlik ediyorsa dikkate alırız.

Biliyorsunuz 3 Ağustos Kova dolunayında Satürn ile karşıt açısı vardı ve bu ayın 19’undaki Aslan yeni ayına kadar sabitlenmiş durumdadır. Otorite figürleriyle iletişimde sıkıntı yaşatır.

Bu sebeple Merkür Aslan transiti mottosu ”BÜYÜK LOKMA YUT, BÜYÜK LAF ETME” olsun. Herkese en çok sağlık diliyorum.

Sevgilerimle…
EBRU PALA

Merkür Aslan Burcunda

She and Girls Yaz Sayısı 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM