Sınırların ötesinde, güzellikte Filtresiz ve Cesur!

Doğallıktan yana, sınırların ötesinde daha çarpıcı ve çekici olmaya ne dersin? Filtresiz güzellik nasıl sağlanabilir?

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Sosyal medya ve akıllı telefonlardaki filtre uygulamaları, güzellik anlayışımızla oynamaya devam ediyor. Estetik operasyonlarının ve öz güven sorunlarının bir hayli arttığı son günlerde yeni trend filtresiz, doğal güzellik.

Artık dünya filtresiz, kendini olduğu gibi seven kadınları görmek istiyor. Markalar reklam çalışmalarında hedef kitlelerine #filtresiz etiketleriyle seslenmeyi tercih ediyor. Sosyal medya çalışmalarında filtresiz olan fenomenler daha çok kazanıyor. Ünlü makyaj artistleri minimal makyajın öncüsü olmaya başladı bile.

Bu farkındalıkla filtresiz kadın kendini seven kadın imajını çiziyor. Bu da onu daha güçlü kılıyor. Cesur kadınlar artık daha çok dikkat çekiyor!

Kısacası filtrelerle değil, öz güvenimizle toplumun güzellik anlayışıyla oynayacağız.

Peki bunu nasıl yapacağız?

Bu yolda birlikte olacağımızı umarak, filtresiz güzelliğe dair bir kaç öneride bulunmak istiyoruz. Öncelikle su tüketimimize ve cilt bakımımıza önem vererek işe başlamalıyız.

Ten makyajımızda su bazlı, nefes aldıran ince yapılı ürünler tercih etmeliyiz. Kokumuz imzamız olmaya devam etmeli ve baharın ahengine uyum sağlamalı.

Bedenimize ve cildimize saygı duyup, filtrelerin arkasına saklanmayacağız. Unutma senden bir tane var ve sırf bu yüzden bile özel olduğunu aklından çıkarma!

Capcanlı Bir Cilt

Cilde aydınlık bir görünüm veren vitamin serumlarını ve maskelerini hayatınızdan eksik etmeyin. C ve E vitamini bu anlamda ihtiyacınızı karşılayacak desteklerdir.

Kullanacağınız ürünlerin doğal bileşenli olması, etkisini arttıracak ve kısa sürede parlak bir cilde kavuşmanızı sağlayacaktır.

Sephora C Vitaminli Maske 33TL

 

Sephora E Vitaminli Serum 33TL

 

Sephora Ultra Aydınlatıcı Serum 150 TL

BB Kremlere Şans Verin!

Yeni trend fondötenin pabucunu dama attıran BB kremler.. Işıltılı bir BB krem ile hem daha taze hem de daha öz güvenli gözükebilirsiniz.

BB krem olarak, ünlü makyaj artisti sevgili Serhat Şen’in çiçeği burnunda markası La Melon’a ait, BB kremine şans vermenizi öneririm.

İçeriğindeki beyaz çay, ahududu ve çarkıfelek meyvesi sayesinde cildinizi güneşin neden olacağı hasarlardan korur, ciltteki su kaybını önler ve cildi rahatlatır. Ne demişler BB kremi uzmanından alın: )

La Melon BB Krem 189TL

 

La Melon BB Krem

Saçın ve Tenin Baharın Büyüsüne kapılsın

Kokunuz imzanızdır, tercih edeceğiniz çiçek ve temizlik kokuları sizi daha canlı ve enerjik gösterecektir.

Bahara uygun bir parfüm arıyorum diyenlerdenseniz, beyaz çiçek kokularına yer vermenizi öneririm. Bu arada parfümün kalıcılığını arttırmak sizin elinizde.

Nasıl mı? Hem saçlarınıza hem de cildinize zarar vermeyecek bir parfüm ile, saçlarınızın savrulduğu her noktada çevrenizdekileri büyülemek sizin elinizde.

Parfüm seçiminizde sezona uyum sağlayacak çiçek kokularını tercih etmenizi öneririm.

Authentic Beauty Concept Saç ve Cilt Parfümü

 

Marc Jacobs Daisy 1.019 TL

Filtresiz güzellik nasıl sağlanabilir?

She and Girls Mayıs 2021 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!