Tüm cilt tiplerine uygun sağlıklı çözümler COSMED’de

COSMED, cinsiyet ya da yaş farkı olmaksızın sağlıklı bakımı herkese ulaştırmaya devam ediyor. Her bir ürününü güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştıran marka, tüm cilt tiplerine özel çözümler sunuyor. Cosmed çiğdem çiçeği ürünleri

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş bir dermokozmetik markası olan COSMED, sağlıklı cilt bakım ürünleri geliştirmeye devam ediyor.

Cilt tonu eşitsizliklerini düzeltirken lekelerle savaşıyor

COSMED Skinologist %10 Azelaic Solution 999,90 TL

Formülündeki Azelaik Asit ile cilt tonu eşitsizliklerini düzelten ‘Skinologist %10 Azelaic Solution’; aynı zaman da lekelerle de savaşıyor. Haftada 2 ya da 3 kez akşamları uygulanan ürün, içerdiğinde yer alan yeşil çayla da antioksidan etki göstererek daha canlı ve parlak bir cilt görünümü sağlıyor. Gözenek görünümünü dengeleyerek leke görünümünü azaltmaya yardımcı olan solüsyon, sağlıklı bir cilt bakım çözümü olarak dikkat çekiyor.

Yağlı ve akne eğilimli ciltlere özel jel

COSMED Complete Benefit, Matifying& Rebalancing Cream 649,90 TL

Karma, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için geliştirilen ‘Complete Benefit Purifying Facial Cleanser’; salisilik asit, aloe vera ve yeşil çay özleri içeriyor. Arındırıcı yüz temizleme jeli, ciltteki sebumu dengelerken pürüzleri azaltarak pürüzsüz bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Hem sabah hem de akşam kullanılabilen ürün, akne ve siyah nokta sorunlarına çözüm sunuyor, kısa sürede etkisini gösteriyor.

Matlaştırıcı ve dengeleyici etki

COSMED Complete Benefit Purifying Facial Cleanser 469,90 TL

‘Complete Benefit, Matifying & Rebalancing Cream’; yağlı, karma ve akne eğilimli ciltleri nemlendirirken ciltteki sebum dengesini de düzenliyor. Salisilik asit, Zinc PCA, Sodium PCA ile cildi nemlendiren ürün, yağ dengesini sağlamaya da yardımcı oluyor. Patentli aktif AC.NET ile siyah nokta oluşumunu engellemeye ve ciltte oluşan bakterilerin arındırılmasına yardımcı olan krem, mat bir görünüm oluşturuyor. Sabah ve akşam kullanılabilen ve cildin nem kapasitesini artıran ‘Matifying & Rebalancing Cream’, cildin yenilenme sürecini de hızlandırıyor.

Sanatta Özgünlük ve Özgürlük Şarttır

COSMED Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler, sephora.com.tr ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.

Cosmed çiğdem çiçeği ürünleri

She and Girls Kış 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024