NG Hotels’de ailece tatil zamanı!

 

NG Sapanca ve NG Afyon, Ramazan Bayramı’nda misafirlerine hazırladığı konaklama paketleriyle, şeker gibi bir tatilin kapısını aralıyor… NG Hotels

She and Girls

NG Hotels, Ramazan Bayramı’nın tadını doyasıya çıkarmak isteyenler için, NG Sapanca ve NG Afyon’da misafirlerine farklı tatil alternatifleri sunuyor. Keyifli aktiviteleri ve uzman spa kadrosuyla da ziyaretçilerine sıra dışı deneyim yaşatan NG Hotels, lezzetli mutfağıyla da tatilinizi aynı zamanda bir lezzet şölenine döndürüyor.

NG AFYON

Ramazan Bayramı’nda hem dinlenmek hem eğlenmek isteyenlere…

Bayramı sevdikleriye birlikte kutlamak isteyenler NG Afyon’un zengin mutfağı, termal wellness uygulamaları, 9’u termal olmak üzere toplam 15 havuzunda tatilin keyfini çıkaracaklar. Çocuklar ise hem Sincap Kulüp’ün eğlenceli etkinlikleri hem de Afyonkarahisar’ın en büyük aqua parkında doyasıya eğlenecekler.

NG Sapanca’da Bayram Bir Başka

Kuş sesleri ile birlikte yürüyüş yapabileceğiniz, odanızda orman ve doğa manzarasına karşı keyifle kitabınızı okuyabileceğiniz, Aliva Spa’da değişik masajlar ile yenileneceğiniz, sessiz havuz ve havuz aktiviteleriyle ailenizle eğlenceli vakit geçirebileceğiniz, Orman Terapisi’yle ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirebileceğiniz NG Sapanca,ideal bir bayram tatili için sizleri bekliyor.Siz otelin olanaklarından yararlanırken çocuklarınız da kendileri için hazırlanan aktivitelerle eğlenceli zaman geçirecekler.

NG Sapanca’da 3-6 Haziran ya da 4-7 Haziran tarihleri arasında minimum 3 gece, iki kişilik Superior odada, yarım pansiyon konaklama paketi kişi başı 2.250TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

NG Hotels

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM