Magnum Store İstanbul’da Ruby çikolata tanıtıldı

Dondurma ve çikolata hazzı otoritesi Magnum, dünyada dördüncü tür çikolata olarak keşfedilen Ruby çikolatayı, Türkiye’de ilk kez çikolata severlere tanıttı. Bağdat Caddesi’ndeki Magnum Store İstanbul mağazasında verilen davete, sanat ve gastronomi dünyasının önemli isimleri katıldı. Ruby’nin keşfini sağlayan dünyaca ünlü çikolata üreticisi Barry Callebaut’nun Çikolata Şefi Martin Diez, Ruby’nin etkileyici hikayesini misafirlere anlattı.
Davetliler arasında Hazal Filiz Küçükköse, Pelin Akil, Öykü Çelik, Didem Soydan, Hazer Amani, Murat Bozok, Ece Zaim, Almila Ada, Ali Aksöz, Burcu Binici, Melisa Döngel, Mert Vidinli, Benan Terzioğlu, Esila Umut gibi isimler vardı. Magnum Ruby çikolata

Ruby, Fransa ve Belçika’da yer alan Barry Callebaut global AR-GE merkezlerinin 28 AR-GE merkezi ve the Jacobs University işbirliğinde 13 yıl süren çalışmalar sonucu keşfedildi. Bitter, sütlü ve beyaz çikolatadan farklı olarak tamamen yeni bir lezzet deneyimi sunuyor.

Martin Diez

Ruby doğal olarak pembe
Ruby çikolata, Ruby kakao çekirdeklerinden doğal olarak elde ediliyor. Karakteristik pembe rengi,adını aldığı Ruby kakao çekirdeğinden geliyor. Herhangi bir meyve aroması veya gıda boyası içermeden özgün bir işleme sürecinden geçirilerek üretiliyor.  Magnum, yenilikçi yaklaşımıyla Ruby çikolatayı Türkiye’de tanıtan ilk dondurma markası oldu
Magnum Store İstanbul, kış sezonunu Ruby sürpriziyle açıyor.Ruby’nin keşfini sağlayan dünyaca ünlü çikolata üreticisi Barry Callebaut’nun Çikolata Şefi Martin Diez, Magnum Store’a özel olarak Ruby çikolatası ve Magnum dondurmasının buluştuğu tatlı ve içeceklerden oluşan bir menü hazırladı. Yeni ve otantik lezzetin peşindeki haz tutkunları, yepyeni çikolata Ruby’i ilk kez Magnum Store’da bu özel lezzetler ile keşfedecek.

Martin Diez

Magnum Store İstanbul’da kışa özel benzersiz Magnum Ruby tatlıları, içecekleri ve kişiye özel Magnumlarını Ruby çikolatası ile kendileri yaratacakları bir deneyim haz tutkunlarını bekliyor.
Magnum Store İstanbul Adres: Caddebostan Mahallesi, Bağdat Cd. No:335, 34728 Kadıköy/İstanbul

Magnum Ruby çikolata

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM