“Benim L.O.L. Odam” kampanyası ile şanslı bir çocuğun odası L.O.L. tarzında yenilenecek

Dünyanın en popüler oyuncaklarını çocuklarla buluşturan Giochi Preziosi Türkiye, her çocuğun hayallerini süsleyecek bir kampanyaya imza atıyor. “Benim L.O.L. Odam” ismi verilen kampanyada yapılan çekiliş sonucu, şanslı bir çocuğun odası L.O.L. tarzında yenilenecek. Kampanyaya katılmak için 100 TL’lik L.O.L. Surprise alışverişi yapmak ve www.benimLOLodam.com sayfasındaki katılım formuna bilgilerinizle birlikte alışverişten elde edilen şifreli kart üzerindeki kodu girmek yeterli. Üstelik, her 100 TL’lik L.O.L. Surprise alışverişi 1 çekiliş hakkı kazandırıyor. LOL odam kampanyası

Odası L.O.L. tarzında yenilenecek şanslı kişi ise 1-30 Nisan tarihleri arasında devam eden kampanyanın sonunda Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen çekilişle belirlenecek ve Mayıs ayı içerisinde açıklanacak. Tasarımı bir iç mimar tarafından gerçekleştirilecek olan odanın tüm detaylarıyla temmuz sonuna kadar tamamlanması planlanıyor.

L.O.L. Surprise Dergisi ücretsiz olarak mağazalarda

Türkiye genelinde www.benimLOLodam.com’da yer verilen firmalardan yapılan alışverişlerde geçerli kampanyayla ilgili tüm detaylara Nisan ayında mağazalarda yerini alacak L.O.L. Surprise Dergisi’nden de ulaşılabiliyor. İçerisinde bulmacalar, boyamalar, testler, L.O.L. trendleri, ürünlere ait dikkat çekici özellikler, çıkartmalar, posterler, karakterlere özel hazırlanmış sayfalar gibi pek çok içeriğin yer aldığı dergi, mağazalarda ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca dergiyi alanları bir de sürpriz bekliyor. L.O.L. Bebekler’in sürpriz saçlarının Snapchat üzerinden denenebileceği L.O.L. Sürpriz Saçlar filtrelerine yönlendiren Snapcode’lar da derginin içerisinde yer alıyor.

LOL odam kampanyası

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM