Jowae’nin doğal maskeleri ile cildinize bahar tazeliği!

Fransa’nın üstün dermokozmetik anlayışı ve Güney Kore’nin şifalı bitkilerinin eşsiz uyumu ile geliştirilen Jowaé maskeleri, cildinizi hızlı hayat temposunun verdiği zararlara karşı koruyor ve ışıltılı bir görünüm sunarak bahar tazeliği sağlıyor! Kore güzellik rutininin olmazsa olmazı olan yüz maskeleri ile değişimi anında hissedeceksiniz! Jowae doğal maskeleri ile cildinizi tazeleyin.

Arındırıcı Kil Maskesi
Hızlı cilt dengeleyici etkisi ile temiz, arınmış ve mat bir cilt görünümü sunan Arındırıcı Kil Maskesi, içeriğinde bulunan antioksidan etkili luminefol, arındırıcı saf kil ve hint lotusu özü sayesinde cildinizi temizleyerek ışıltı kazandırıyor. Maskenin yumuşak ve hafif dokusu cildi arındırırken, nane, mandalina ve yasemin notaları cildinizde ferah bir etki bırakıyor. Yüzünüzde 5 dakika beklettikten sonra masaj yaparak durulayacağınız maske, cildinize peeling etkisi sağlıyor ve gözeneklerinizi derinlemesine temizliyor. Haftada iki kez uygulayacağınız arındırıcı kil maskesi, karma ve yağlı cilterin kullanımı için uygun.
Fiyat: 124 ₺

JOWAE Arındırıcı Kil Maskesi

Nemlendirici ve Dolgunlaştırıcı Maske
Nemlendirici ve dolgunlaştırıcı maske jel dokusu sayesinde cildinize anında nem etkisi sunarak, dolgun, yumuşak ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor. İçeriğindeki sakura çiçeği suyu, tatlı badem ve keten tohumu özleri cildinizi nemlendirirken çiçeksi kokular bırakıyor. Kalın bir tabaka halinde haftada iki kez cildinize uygulayacağınız maskenin fazlasını pamuk yardımıyla temizleyin. İnce ve hafif yapılı maske hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun.
Fiyat: 124 ₺

JOWAE Masque Nemlendirici Maske

Işıltı veren Mineral Bazlı Maske
Kremsi ve hafif bir dokuya sahip olan mineral bazlı maske ciltte koyu leke ve akne oluşumunun engellenmesine destek oluyıor. Beyaz çay özü, karadut özü ekstresi ve mineral tozu cilde doğal ışıltısını tekrar kazandıyor. Cilde ince tabaka halinde uygulanan ve köpük haline dönüşen şeffaf yapılı maske, cilt rengini eşitliyor, pudra ve çiçek esintisi sunuyor. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan maske haftada iki kez kullanılıyor.
Fiyat:139 ₺

JOWAE Masque Nemlendirici Maske

Jowae doğal maskeleri

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM