İrem albümünü öyle bir isme ithaf etti ki!

İrem Derici’nin 90’lı yılların şarkılarından yaptığı seçtiği albümü “Mest Of” ‘un çıkış tarihi belli oldu. Merakla beklenen albüm, 31 Mayıs’ta müzikseverlerle buluşacak. İrem Derici şimdiden aldığı ön siparişlerle ekonomik kriz içinde bulunan Unkapanı esnafının da yüzünü güldürdü. İrem Derici Mest of

She and Girls

Son yıllarda şarkılarıyla dinlenme ve izlenme rekorları kıran Pop Müziğin yeni nesil starı İrem Derici, prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras ‘ın yaptığı 90’ların en sevilen şarkılarından oluşan yeni albümünün stüdyo çalışmalarını tamamladı. “Mest Of” adını verdiği albümünün 31 Mayıs Cuma günü tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde müzikseverlerle buluşacağını sosyal medyasında duyuran İrem Derici gelen yorumlar karşısında çok mutlu olduğunu dile getirdi.

İrem Derici Ajlan’a

Sosyal medya paylaşımı üzerine binlerce yorum olan İrem Derici ‘nin bu projesi hayranları arasında da heyecan yarattı. Albümü “Bayram hediyesi” olarak yorumlayan hayranlar kadar, çıkmadan ses getiren albüm için ön siparişler alan Unkapanı esnafı da gösterilen ilgiden mutlu.
Albüm “Ajlan” a ithaf etti!

Bu albüm için kendisinin çok sevdiği şarkıları bir araya getirip yorumlayan İrem Derici “Mest Of” adını verdiği albümünü, henüz 29 yaşındayken 1999 yılında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden 90 ‘lı yılların genç pop sanatçısı Ajlan Büyükburç’a ithaf etti. İrem Derici satışa çıkacak albümünün kartonetinde 20 yıl önce hayatını kaybeden Ajlan Büyükburç ‘un bir fotoğrafını kullanarak “Ajlan ‘a ithafen…” notunu düştü…

İrem Derici ile 90 ‘lar Partisi’nin ilki Bodrum ‘da….
Sahne şovlarıyla da büyük beğeni toplayan İrem Derici, “Mest Of” albümünün konserleri için önümüzdeki günlerde farklı şehirlerde partiler verecek.
Bodrum, Antalya, Çeşme, Kuşadası, Marmaris ve Bursa ‘nın en gözde eğlence kulüplerinde 90’lar Türkçe Pop Partileri düzenleyecek İrem Derici’nin sürprizlerle dolu partileri için mekanlar şimdiden sıraya girmiş durumda.
İrem Derici ilk partisini bayramın 2’nci günü (5 Haziran Çarşamba) günü Bodrum Levo Türkbükü ’nde verecek.

İrem Derici Mest of

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM