Zenginlerin cildi neden parlıyor? İşte o neden!

Bazı insanların yüzüne baktığınızda ciltlerinin pırıltısından zengin olduklarını anlayabilirsiniz. Peki, ışıltılı ve tazelenmiş bir cilt için mutlaka zengin mi olmak gerekiyor? Zenginlerin cildi nasıl oluyor da ışıl ışıl görünüyor? Bu soruların yanıtını İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO veriyor.

She and Girls Dergisi

Televizyonda, sosyal medyada, gazetelerde mal varlığıyla konuşulan, en zenginler listelerine giren isimlerin çok paraya sahip olmalarının haricinde ortak noktalarından biri de ciltleri… Işıl ışıl parlayan, taze görünen ve sağlık fışkıran bir cilt, adeta zenginliğin de bir göstergesi oluyor. İnsanların zenginlikleri adeta ciltlerine bakılarak anlaşılabiliyor. Kendilerine iyi bakan bu kişiler, hem kullandıkları cilt bakım ürünlerinin, hem yedikleri içtiklerinin, hem yıpranmadan yaşıyor olmanın, hem de estetik dokunuşların mucizelerinden faydalanıyorlar. “Sadece zenginlerin cildi pırıldamaz” diyen İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, herkes için câzibeli ve ışıldayan bir cilde sahip olabilmenin ipuçlarını veriyor.

Foreo Luna 2

Zengin kişiler, cilt bakım rutinine önem veriyor; spa terapilerinden, fiyatlarıyla el yakan farklı bakım ürünlerinden faydalanabiliyor. Yeni güzellik teknolojilerini de yakından takip edip bunları uyguluyorlar. Lazer tedavilerinden pahalı dolgu yöntemlerine, kök hücreden kişinin kendi kanı kullanılarak yapılan cilt yenileme tedavilerine onlarca uygulama yaptırabiliyorlar. Evet, para insanın harika görünmesini kolaylaştırır ama milyonlarca lira harcamadan da cildimize yatırım yapmak pekâlâ mümkün.

Temel olarak cildin güzelliğini belirleyen en önemli öğe; genetiktir. Ebeveynlerinizin cildi güzelse; leke, akne, erken yaşlanma gibi sorunları yoksa şanslı bir genetiğe sahipsiniz demektir. Ancak cildinize iyi bakmazsanız genetik de bir noktadan sonra fayda etmez. Bu nedenle önceliğiniz her zaman cildinizi derinlemesine temizlemek olmalı. Ardından korunmasız olarak güneşe maruz kalmamaya özen göstermeli, nemlendirmeyi ihmal etmemeli, mümkünse sigara içmemeli, stresten elden geldiğince uzak durmalı ve doğru beslenmelisiniz. Hepimiz bunları yapmanın kolay olmadığı biliyoruz. Hele de büyük şehirlerde yaşıyor ve yoğun bir tempoda çalışıyorsanız… Yorgunluk içinde eve döndüğümüzde saatlerimizi harcamak istemediğimiz için cilt bakım rutinimizi ihmal edebiliyoruz. Oysa FOREO ile sadece 2 dakikaya ihtiyacınız var.

FOREO LUNA 2 sadece iki dakikada cildi kir, yağ ve makyaj kalıntılarından yüzde 99,5 oranında arındırıyor. Ultra-hijyenik silikon yüzeyi son derece yumuşak olan LUNA 2, T-Sonic™ titreşimleri sayesinde cildi hassas bir şekilde, yormadan ve yıpratmadan derinlemesine temizliyor. LUNA 2’nin arka başlığı ile yüze masaj yapmak kan dolaşımını yüzde 450’ye kadar hızlandırabiliyor, bu sayede cilt daha fazla oksijen ve besin alıyor, daha sıkı ve canlı görünüyor. Ayrıca LUNA 2’nin T-Sonic™ titreşimleri krem, serum gibi ürünlerin emilimini, dolayısıyla etkinliğini artırarak cilde daha iyi nüfuz etmesini sağlıyor. Size de zenginlerin cildi gibi pırıltılı ve tazelenmiş bir cildin tadını çıkarmak kalıyor.

Foreo Luna 2

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM