Ünlülerin yeni gözdesi söz dinleyen mobilyalar: Açıl çekmece açıl!

Teknolojik tüm gelişmeleri hayatımıza sokan mobilya sektörü ünlülerin de radarında. Son olarak Kerimcan, Erdek’ te olan yazlığına ve Beykoz Acarkent teki villasina 24 ayar altın kaplama sesle calışan teknolojinin son noktası olan mobilyalardan aldı. Üretim ve tasarım E&G Mobilya Dekorasyon’a ait. E&G Mobilya Dekorasyon

E&G Mobilya Dekorasyon

TEKNOLOJİK RAHATLIK
Son yıllarda atağa kalkan, yurt dışında da önemli bir konuma gelen Türkiye mobilya sektörü teknolojik uygulamaları ve tasarımlarıyla öne çıkıyor. Yerli ve yabancı çok sayıda ünlü isim özellikle teknolojik ve konfor anlamında kolaylık sağlayan mobilyaları tercih ediyor. Bunlardan biri de söz dinleyen yani sesle şekil alabilen mobilyalar. Türkiye’nin önde gelen firmalarından E&G Mobilya Dekorasyon, bu alanda ilk adreslerden biri. Firmanın Florya’daki mağazasına gelen sosyal medya fenomenleri Selin Ciğerci ve Kerimcan Durmaz’ın da tercihi söz dinleyen mobilyalar oldu.

Selin Ciğerci – Kerimcan Durmaz

DİLDEN DİLE DOLAŞIYOR
Mobilyaları nişanlısı Gökhan Cira ile birlikte seçen Selin Ciğerci, “Bu yaz evleniyoruz Evimin tum dekorasyonunu E&G Mobilya’ya yaptırıyorum. Art Dekor seçimler yaptık. Kerimcan’la karşılastık. Onu da E&G Mobilya ile tanıştıran benim“ dedi.

 

E&G Mobilya Dekorasyon

AÇIL ÇEKMECE AÇIL
E&G Mobilya Dekorasyon, sesli komutla açılan çekmeceler, açılan kanepeler gibi birçok yeniliği hayatımıza sokan ilk Türk firması. Dekorasyon ve tasarım konusunda da öncü olan firmanın mimarlardan Hulya Kilic, ‘’Ünluler, iş insanları, sanatcilar bizi tercih ediyorlar.
‘Acil cekmece acil’, ‘açıl kapak acil’ şeklinde Türkçe verilen komutlarla açılan ve sizi dinleyen mobilyalar hayatı kolaylaştırıyor“ diye konuştu.

E&G Mobilya Dekorasyon

Yurtdışı da radarında
Hayatta fark yaratan projelere imza atan E&G Mobilya, üretimini yerli imkanlarla Kâğıthane’de bulunan 3 bin 500 metrekarelik kapalı alanda yapıyor. Türkiye’nin yanısıra yurtdışında da önemli projelere imza atmaya hazırlanan firma, futbolculardan siyasetçiler ve iş dünyasına kadar birçok önemli isme hizmet sünüyor.

E&G Mobilya Dekorasyon

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM