DICE KAYEK Pop-Up Store Paris’in amblematik oteli Ritz’de açıldı!

Türkiye’nin global markası DICE KAYEK, modanın başkentinde özel bir mekâna daha adını yazdırdı. DICE KAYEK, Spring-Summer’19 Koleksiyonu ile Ritz Paris’te, iki ay boyunca sürecek Pop-Up Store’unu açtı. Dice Kayek Ritz otel

She and Girls

Türkiye’nin güçlü uluslararası moda markası DICE KAYEK, birbirinden değerli koleksiyonlarının yanında yeni girişimleriyle de dünyada adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Dünyaca ünlü markanın, iki ay boyunca sürecek Pop Up Store’u Ritz Paris’te hizmete girdi. Pop Up Store’da DICE KAYEK Spring-Summer ‘19 koleksiyonuna ait ürünler ve exclusive elbiseler ve aksesuarlar satılıyor.

Dice Kayek’in yaratıcılarından Ayşe Ege, Ritz Paris ile işbirliklerinin 2009’a kadar dayandığını kaydederek, “Istanbul Contrast koleksiyonumuz ilk olarak 2009 yılında Paris Fashion Week kapsamında unlu The Ritz Bar’da gösterilmişti ve cok begeni almisti. Hatta, bu sergi , koleksiyonun Victoria Albert Muzesi’nin Jameel Prize 3 odulunu kazanmaya kadar gitmesine vesile olmustu. Bu nedenle Ritz Paris bizim için de son derece özel bir mekan” diye konuştu.

Geçtiğimiz yıl, Ritz Paris’in yenilenen galerisinde bir vitrin kiralayarak, otelde kalıcı olarak bir yer edindiklerini anlatan Ege şöyle devam etti: “Temmuz 2018’den itibaren, Prada, Elie Saab, Dolce& Gabbana, Rimowa gibi markaların yanında haftalık olarak değiştirdiğimiz vitrinimiz ile Ritz Hotel’de yer aliyoruz. Ritz’de bulunan vitrinimiz cok yakinda bir seneyi dolduracak, dunyanin dort bir yanindan gelen otel musterileri tarafindan cok ilgi gormesinin neticesinde, Ritz yonetimiDice Kayek’e Pop Up Store acmasi icin teklif getirdi ve biz de kabul ettik. Normal şartlarda, Ritz Paris’te kısa süreliğine mağazayı kiralamak imkânsız. Tasaki, Alexandre Reza, Colombo gibi markalar Ritz Paris’te Dice Kayek’in yaninda butikleriyle yer alıyor.”

1 Temmuz’a kadar satışta
Dice Kayek Pop-Up Store 14 metrekare ve iki ayrı vitrine sahip ve. Ritz bahçesine açılan kapının tam karşısında yer alıyor .Her gün 12.00 – 20.00 arası açık olan Pop Up Store, 1 Temmuz’a kadar sürecek.
Adres : Ritz Paris, 5 Place Vendôme, 75001 Paris

Dice Kayek Ritz otel

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM