Pürüzsüz ve yumuşacık ellere sahip olun!

Elleri cildin doğal florasına zarar vermeden temizleyen INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Sıvı Sabun, Super-Fat teknolojisi sayesinde doğal gliserini sabun içerisinde tutarak cildin yağ dengesini ve cilt tabakasını koruyor.. Elleri aktif bir şekilde nemlendiren, pürüzsüz, parlak ve yumuşak bir görünüme kavuşmasını sağlayan doğal sıvı sabun, zeytinyağlı içeriği ile kuru, hassas ciltlerin ihtiyacı olan özenli bakımı sağlıyor. Zeytinyağlı ve Yoğun Nemlendiricili INCIA Doğal Sıvı Sabun

Çevreyi ve doğayı koruyan, yüzde 100 doğal cilt bakım, kişisel bakım ve ev bakım ürünleri üreten INCIA, yoğun nemlendirici sıvı sabunu ile elleri cildin doğal florasına zarar vermeden temizliyor. Elleri temizlemek ve beslemek için B vitaminleri ve aminoasitlerce zengin makademya, buğday, aynısefa yağları içeren doğal sıvı sabun, cildin onarımına destek oluyor. İçeriğindeki doğal yağlar, cilt için faydalı olan tüm vitamin ve mineralleri yüksek oranlarda içeren doğal sıvı sabun, yumuşatıcı, nemlendirici, dezenfekte edici etkileri ile kuru ve hassas ciltler için gerekli olan özenli bakımı sağlıyor.

INCIA Doğal Sıvı Sabun

Cildi tazeleyen doğal dokunuş
Cildin temizlik ve bakımını sağlarken kuru ve donuk cildin canlılık kazanarak ışıltını görünmesini sağlayan yoğun nemlendiricili sıvı sabun, aspir yağının yüksek doymamış yağ asitleri ve vitaminlerce zengin olması sayesinde ciltte kurumayı ve soyulmayı önlüyor Cildin ihtiyacı olan nem dengesini kazandırırken, cildin beslenmesine de yardımcı oluyor. Seçkin eczanelerden ve www.incia.com.tr adresinden satın alabileceğiniz INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Sıvı Sabun -250 ml. Fiyatı: 28 TL.

Zeytinyağlı ve Yoğun Nemlendiricili INCIA Doğal Sıvı Sabun

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM