Zeynep Yılmaz’ın tercihi Tullia Jewels

Tasarım dünyasının sevilen isimlerinden Zeynep Yılmaz, Tullia Jewels’ın zamansız ve minimal ürünlerini takipçileri için seçti. Yılmaz’ın favorisi göz alıcı ve eğlenceli formlarıyla dikkat çeken “Charms” koleksiyonu oldu. Birbirinden şık ve zarif olan eşsiz parçaları Tullia Jewels’ın Showroom’unda deneyimleyen Zeynep Yılmaz, kendi stilini yarattı. Zeynep Yılmaz ve Tullia Jewels iş birliği

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden ünlü mimar Zeynep Yılmaz, stiliyle modayı yakından takip eden kadınlara ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Takı ve aksesuarlar seçimleriyle sıklıkla gündeme gelen Yılmaz, zarif ama bir o kadar da iddialı imajını Tullia Jewels’ın Charms Koleksiyonu ile tamamlıyor.

Günün her anında tercih edilebilecek tasarımlar arasında, farklı formlardaki Charmlar dikkat çekiyor. Pozitif ve enerjik hislerden ilham alınarak hazırlanan Charms Koleksiyonu’ndaki birbirinden şık takılarla, siz de kendi küpe ve kolyelerinizi tasarlayabilirsiniz. Tullia Jewels’ın zamansız tasarımlarına, tulliajewels.com’dan, Beymen İstinyePark’tan ve İstanbul Bebek’te bulunan Showroom’undan ulaşabilirsiniz.

Zeynep Yılmaz ve Tullia Jewels

Zeynep Yılmaz ve Tullia Jewels iş birliği

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM