Dilara Kırmıt seçti: Yılbaşı gecesi için en trend beş parça!

Moda Editörümüz Dilara Kırmıt Yılbaşı Gecesi İçin en trend beş parçayı sizler için seçti.

İyisi ve kötüsü ile arkamızda bıraktığımız, güzel bir yıla başlangıç yapacağımız son günlerinde güzel bir seneye sevdiklerimiz ile şık girmenin tatlı telaşındayız. Sizlere şimdi 5 parçada şık olmanın önerilerini sunacağım umarım beğenirsiniz. Şimdi göz atmaya ne dersiniz ? Yılbaşı gecesi için kıyafet önerileri

Yılbaşı geceleri, seçilen parçalar kesinlikle tarzınızı yansıtan en keskin parçalardır.

Yaşam tarzınızı ve kişiliğinizi, en belirgin yansıtan bu parçalar farklı model ve konseptlerde şıklığınızı ortaya koyabilen en önemli detaydır. Genellikle yılbaşı gecelerin en avangart parçaları payetli veya taşlı tasarımlardır.

Sade ama şık gözükmek isteyenler aksesuar ya da az detaylı modeller ile şıklığını tamamlarlar. Ben takı ve abartı modeller sevmediğim için maskülen tarza sahip bir bayan olarak sade ve şık olmayı tercih edenlerdenim. Yılbaşı deyince aklımıza hemen kırmızı renk gelir değil mi ? hatta bu rengin bizlere uğur getirdiğine bile inanırız peki herkesin kırmızı renk giydiğini düşünürsek ? Baş ağrıtıcı bir durum…
2018-2019 sezonunun vazgeçilmez rengi her sene olduğu gibi siyahtır. Siyah artık yaz geceleri, kışın ise günün her saatinde kullanabileceğimiz bizim kurtarıcı rengimizdir. Siyah mini elbiseler, siyah payetli ve dantel detaylı elbiseler her sene olduğu gibi bu sene ve gelecek sene rövanşta olacaktır.Tercihinizi rahatlıkla bu çerçevede yapabilirsiniz. Şimdi gelelim o 5 TREND PARÇA Nelerdir ?

YILBAŞI GECESİ İÇİN ROMANTİK SEVENLER

Tül ve balon etek tarzı seviyorsanız romantik sevenler için doğru tercihdir. Kısa kollu askılı veya yayık yaka mini elbiseler size romantiklik katması yanı sıra avantaj olarak  sizi seksi de gösterecektir. Her sene olduğu gibi kışın vazgeçilmezi kadifeden de yana kullanabilirsiniz. Mesela kadife üst tek parça mütevazi ve şık olmak istiyorsanız tayt ve uzun çorap çizmeleriniz ve bir kürk ile tamamlayabilirsiniz.

Tül Detaylı Elbise
Tül Detaylı Elbise
Kadife Elbise

YILBAŞI GECESİ İÇİN DANTEL SEVENLER

Bu tasarımlar seksiliğinden asla ödün vermeyen bayanlar için ideal tek parçadır. Gerek flört gerek dans gerek yılbaşı gecesi olsun vazgeçilmezdir. Heykel duruşlu kumaşların üzerinde bulunan dantel detayları en sevdiğim tasarımlardır çünkü vücudu tamamen sarar ve sunulan detaylar daha net gösterilir. Vücut yapınız da çok önemlidir tabi kilolu bayanların tercih edebileceği bir model değildir. Gereksiz ve bağıran detaylar sizleri olduğunuzdan daha kilolu göstereceğine emin olabilirsiniz. Az detaylı parçalar sizlerin kurtarıcınızdır. Yüksek boyunlu oldukça fütürist kolsuz elbiseleri şık çizmeleriniz ve stilettolarınız ile tamamlayabilirsiniz.

Dantel Detaylı Elbise
Dantel Detaylı Elbise

 

YILBAŞI GECESİ İÇİN VAZGEÇİLMEZ BEYAZ SEVENLER

Kışın pek tercih edilmezse de özel gecelerin sevilen rengidir beyaz ve kırık beyaz tonları. Yılbaşı gecelerinde haki yeşiller, bordonun her tonu ve ağırlıkla monokrom renkler tercih edilirken yeni yıla beyazın saf ve temiz duygularınızın temsili ile girebilirsiniz. Püskül detaylı mini veya kendiliğinden taşlı ve desenli parçalar ruh halinizi yansıtan her detay beyaz parçalarda yakalamak mümkündür. Tercih sizlerin…

Beyaz Elbise
Püsküllü Kırık Beyaz Elbise

YILBAŞI GECESİ İÇİN PAYET VE PUL SEVENLER

Bu modeller kesinlikle dantel modellerden önce dikkat çeken parçalardır. Bu modellerde sınırlı sayıda tasarımlar olsa da tek parça veya bustiyer olarak kullanabilirsiniz. Boğazdan ince bant ile bağlanmış mini yırtmaçlı bir elbise tercih edebilirsiniz. Daha vamp gözükmek istiyorsanız eğer bustiyerinizi yüksek bel İspanyol paçalı pantolonlar ile tamamlayabilirsiniz. Bir deri çeket ile 10 üzerinden 10 alabilirsiniz.

Pullu Elbise

 

YILBAŞI GECESİ İÇİN ŞİFON VE MAXİ SEVENLER

Eğer Boho-Chic Feminen bir tarza sahipseniz rahat, salaş uçuş uçuş elbiseler yazdan kalmada olsa kışın bile sizlerledir. Gerek resmi gerek özel geceler ve davetler için bu tarz seçilebilir. Bu tarz size şehvetli ve cazibeli bir görünüm verirken daha dengeli bir siluete sahip olursunuz. V yaka yan yırtmaçlı ve yüksel belli tercihe göre kemerle kombinleyebileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz.

Şifon Maxi Elbise

Yeni yıl sizlere güzellikler ile gelsin…

Haftaya yeni konular ile görüşmek üzere, kendinize iyi davranın.
İstediğiniz konular olursa bana aşağıdaki mail adresimden ve instagram hesabımdan ulaşabilirsiniz.

dilarakrmt@gmail.com
İnstagram: @kirmitdilara

Yılbaşı gecesi için kıyafet önerileri

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM