Yeni Pantene Superfood Serisi ile saçlarınızı güçlendirin

Pantene, geçtiğimiz aylarda son yıllardaki en büyük saç bakım yeniliğini getirerek Pro-V Besin Takviyesi (Pro-V Nutrient Blends™) ile şampuan ve saç kremlerinin formüllerini yenilemişti. Şimdi, üstün teknolojiye sahip formüllerine bir yenisini daha ekleyen Pantene, Yeni Pantene Superfood Serisi’nin besin takviyeleri açısından en zengin yeni formülü ile kadınlara, sağlıklı besinlerle kendilerini güçlendirdikleri gibi saçlarını da güçlendirebilecekleri; daha gür ve güçlü görünen Pantene Saçı dönüşümünü vaad ediyor. Yeni Pantene Superfood Serisi

Multi-vitamin etkisi

Superfood’ların zengin besin içeriğine sahip gıdalar olduğunu ve sağlığımıza iyi geldiğini artık hepimiz biliyoruz. Peki ya saçlarımız? Yeni Pantene Superfood serisindeki Pro-V karışımı, lipitler ve anti-oksidanlar ile multi-vitamin etkisi yaratıyor. Tıpkı superfood’ların vücudu beslediği gibi %100 daha gür, güçlü ve sağlıklı görünen saçlara3 kavuşmayı sağlayan bu formül, saçları besliyor ve en iyi haline dönüşmesini sağlıyor. Vitamin içeriği İsviçre Vitamin Enstitüsü4 tarafından test edilen Pantene Superfood Serisi’nin içindeki Pro-V Karışımı, saçınızı en ince noktasına kadar besleyerek her bir saç telinizin daha güçlü olmasına yardımcı oluyor. Yeni formülün içerisindeki anti-oksidanlar, saçınızda kirlenmeden, şekillendirmeden ve sudan kaynaklanan hasarı azaltarak kırılmaya karşı en dayanıklı hale gelmesini sağlıyor.

Pantene Bilimsel İletişim Direktörü Dr. Jeni Thomas, yeni ürünler ile; “Tıpkı superfood yiyeceklerde bulunan zengin besin maddeleri gibi yeni Pantene Superfood Serisi formülü de içinde bulundurduğu Pro-V karışımı, lipit ve antioksidanlar ile saçınızın güçlenmesi için ihtiyaç duyduğunuz tüm bakımı kökten uca sağlıyor. Bir hafta boyunca düzenli olarak yeni Pantene Superfood şampuan ve saç bakım kremi kullanımı ile yarım avokadonun vücudunuzda sağladığı lipit takviyesi etkisini saçınızda görebilirsiniz” ifadelerini kullanıyor. Saçınızı derinlemesine temizledikten sonra, Pantene Superfood Saç Bakım Kremi ile saçlarınızı daha canlı bir hale getirebilirsiniz. Eğer saçlarınızın daha yoğun bakım ihtiyacı bulunduğunu düşünüyorsanız yeni Pantene Superfood

Dakikada Mucize Krem tam size göre…

1 -Yıkanmamış saça göre
2 – Şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmaya karşı güç, kremsiz şampuana göre
3 -Kremsiz şampuana göre
4 – İsviçre Vitamin Enstitüsü, uluslararası bir vitamin referans laboratuvarı olarak tanınan bağımsız bir laboratuvardır.
5 – P&G hesaplamasına göre değişken, Temmuz’16 – Haziran’17 şampuan ve saç kremi perakende kategorilerinde Nielsen satış verilerine göre hesaplanmıştır.

Şampuan ve saç kremleri saçlarda kullanım içindir, içmeyin!

Yeni Pantene Superfood Serisi

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM