Yeni Lierac Supra Radiance serum ile ışıltılı ve pürüzsüz bir cilt

Lierac, çevresel faktörler yüzünden zamanla vücutta oluşan toksin yaşlanmasının belirtilerini önlemek için alternatif tıptan ilham alarak geliştirilen Supra Radiance serisini yarattı. Şimdi ise Supra Radiance ailesine tüm cilt tipleri için antioksidan etkili, ışıltı veren yenileyici serumu ekliyor! Benzersiz içeriği ve teknolojisi sayesinde kırışıklık görünümünü pürüzsüzleştiren, daha eşit ve ışıltılı bir cilt tonu sağlayan Supra Radiance ile güzelliğiniz kontrol altında! Yeni Lierac Supra Radiance

NORMAL VE KARMA CİLTLER İÇİN ANTİOKSİDAN ETKİLİ, IŞILTI VEREN VE YENİLEYİCİ SERUM
Beslenme, çevresel faktörler ve yoğun yaşam tarzı ile ciltte artan toksin birikiminin yok olmasını destekleyen Supra Radiance Serum aktif dokusu ile cilde detoks etkisi sunuyor. Serum cildinize detoks etkisi sağlayarak 7 gün içinde etkisini gösteriyor ve eşsiz bir ışıltı sağlıyor. Antioksidan içerikli goji meyvesi enerji üretimini dengeleyerek, toksin oluşumunun önüne geçiyor.
FİYAT: 489 TL (30 ml)

SUPRA RADIANCE SERİSİNİN DİĞER ÜRÜNLERİ

SUPRA RADIANCE ANTI-OX RENEWING CREAM-GEL NORMAL VE KARMA CİLTLER İÇİN ANTİOKSİDAN ETKİLİ, IŞILTI VEREN VE YENİLEYİCİ GÜNDÜZ JEL KREMİ
Cilde ışıltı veren, cilt tonunun eşitlenmesine ve kırışıklıkların doldurulmasına yardımcı olan antioksidan etkili gündüz kremi; içeriğindeki karaısırgan otu ile cilt kalitesinin artmasına, hyalu-3 konsantresi ile ciltte yaşlanma karşıtı aksiyona, pagoda ağacı ekstresi ile antioksidan etkiye ve pirinç pudrası ile yağlı görünümü önleyerek daha taze ve mat bir cilt görünümüne sahip olmanıza yardımcı olur.
FİYAT: 469 TL (50 ml)

SUPRA RADIANCE ANTI-OX RENEWING CREAM KURU CİLTLER İÇİN ANTİOKSİDAN ETKİLİ, IŞILTI VEREN VE YENİLEYİCİ GÜNDÜZ KREMİ
Cilde ışıltı veren, cilt tonunun eşitlenmesine ve kırışıklıkların görünümünün doldurulmasına yardımcı olan gündüz kremi; içeriğindeki karaısırgan otu ile cilt kalitesinin artmasına, hyalu-3 konsantresi ile ciltte yaşlanma karşıtı aksiyona, pagoda ağacı ekstresi ile antioksidan etkiye ve marula yağı ile besleyici etki sağlayarak cildinize pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.
FİYAT: 469 TL (50 ml)

SUPRA RADIANCE DETOX RENEWING NIGHT CREAM
TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN DETOKS ETKİLİ IŞILTI VEREN VE YENİLEYİCİ GECE KREMİ
Cilde ışıltı veren, cilt tonunun eşitlenmesine ve kırışıklıkların doldurulmasına yardımcı olan detoks etkili gece kremi; içeriğindeki karaısırgan otu ile cilt kalitesinin artmasına, hyalu-3 konsantresi ile ciltte yaşlanma karşıtı aksiyona, ipek ağacı ekstresi ile detoks etkiye ve laktik & glikolik asit ile de pürüzsüzleştirici etki sağlamaya destek olur.
FİYAT: 479 TL (50ml)

SUPRA RADIANCE EYE RADIANCE SERUM
TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN IŞILTI VE AYDINLIK VEREN GÖZ ÇEVRESİ SERUMU
Göz çevresinin aydınlanmasına ve daha ışıltılı bir görünüme kavuşmasına destek olan göz çevresi serumu; içeriğindeki karaısırgan otu ile cilt kalitesinin artmasına, hyalu-3 konsantresi ile ciltte yaşlanma karşıtı aksiyona, pagoda ağacı ekstresi ile antioksidan etkiye ve çoban püskülü ekstresi ile göz çevresinde oluşan su tutulumu ve koyu renk farklılıklarının düzeltilmesine yardımcı olur.

lierac

FİYAT: 344 TL (15 ml)

SUPRA RADIANCE MASK
TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN ÇİFT PEELİNG ETKİLİ IŞILTI SUNAN MASKE
Cilde ışıltı veren, cilt tonunun eşitlenmesine ve solgun görünümün giderilmesine destek olan maske; içeriğindeki karaısırgan otu ile cilt kalitesinin artmasına, hyalu-3 konsantresi ile ciltte yaşlanma karşıtı aksiyona, AHA’lar ile cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olurken, mikro kristaller ile çift peeling aksiyonu sağlar.
FİYAT: 344 TL (75 ml)

Yeni Lierac Supra Radiance

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM