Yengeç burcunda yeniayı burçları nasıl etkileyecek?

Bugün Yengeç Burcunun 28 derecesinde bir yeni ay deneyimleyeceğiz. Yeni başlangıçlardan çok bir tamamlanma ve bir sonlanma enerjisi taşıyan bir yeniay bu. Yengeç burcunda yeni ay

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Yengeçteki tutulmaları bitirdikten sonra 30 aralık 2020 tarihindeki yengeç dolunayına kadar yaşayacağımız son yengeç atraksiyonu olacak. Oğlak burcundaki Santür’ün yeniaya partil karşıt açı yapması imtihanımızın sona doğru biraz sertleşeceğini gösteriyor.

Ödevlerin tamamlanıp, gerekli derslerin alınıp alınmadığı Satür’nün kontrolünde. Ve Satürn de toleransı olmayan eli sopalı bir öğretmen gibi başımızda durmuş vaktin daraldığını söylüyor. Biz bir yandan evimize, ailemize, güvenliğimize, duygusal hassasiyetlerimize ait son revizyonları yaparken, diğer taraftan ihanet, gizli gerçekler, sağlık problemleri ve maalesef vefat gibi mevcut durumu altüst edebilecek bazı sorunlarla karşılaşabiliriz.

İlişkiler ve risk almak gerektiren parasal yatırımlar için de belirsizlik söz konusu. Merkür ve Marsın sert açısı yaralayıcı bir üslup, zamanında ve yerinde ifade edilmeyen duygular yüzünden ani öfke patlamaları verebilir.

Kazalara da açık olduğumuz bir dönem dikkatli olmakta fayda var. Ülke haritasında Yengeç yeni ayı 5. evdeki Merkür/Satürn kavuşumuna kare açı yapıyor. Hukuksal konularda, medyada, eğitimde, sanat ve eğlenceye ait konularda kısıtlama, daralma, yeni tedbirler gelebilir.

Sağlık konusuna ekstra önem göstermemiz gerekiyor.

Sevgilerimle…
EBRU PALA

Yengeç burcunda yeni ay

She and Girls Haziran 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

 

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM