Anneler sevdikleriyle Wish More Hotel iftar sofrasında buluşuyor

Wish More Hotel İstanbul, Anneler Günü’nde birbirinden zengin iftar menüleriyle misafirlerini ağırlıyor. 11 ayın sultanı Ramazan’ın bolluk ve bereketiyle sofralarında anneleri baş tacı eden beş yıldızlı otel, ayrıca gönüllerin sultanı annelere birbirinden zarif hediyeler sunmayı da ihmal etmiyor. Wish More Hotel İstanbul iftar menüleri

Misafirlerine daima en leziz tatları ulaştırma misyonuyla hareket eden Wish More Hotel İstanbul, geleneksel tatlardan modern lezzetlere uzanan zengin içerikli Ramazan menüleriyle anneler ve çocuklarını iftar sofrasında ağırlıyor.

Wish More Hotel İstanbul

Ramazan ayına denk gelen Anneler Günü’nde, arzu edenlere grup olarak ayrı salonlarda iftar menü alternatifleri ile ya da münferit olarak konsept restoranında zengin açık büfe seçeneği ile hizmet veren Wish More Hotel İstanbul, anneleri sevdikleriyle bir araya getiriyor.

Sürpriz tatlarla yılın her dönemine lezzet kattığı gibi Anneler Günü’ne özel olarak da deneyimli ve maharetli şefler tarafından hazırlanan dört farklı iftar menüsü sunan Wish More Hotel İstanbul, ayrıca birbirinden zarif hediyelerle annelerin bu özel gününe anlam katıyor. Anneler ve çocukları, bir yandan Ramazan’ın bereket ve coşkusunu yaşarken bir yandan da Anneler Günü’nü keyifle kutlama fırsatı yakalıyor.

Anneler Günü ve iftar coşkusu bir arada
Wish More Hotel İstanbul’un sofistike lezzetlerini deneyimlemek isteyen misafirler için mükemmel alternatifler sunan iftar menülerinde, bol çeşitli iftariyelikler, hurma, helva, tahin-pekmez, yeşil ve siyah zeytin gibi Ramazan sofralarının vazgeçilmezi lezzetler, köy usulü kuzu tandır, fıstıklı pilav eşliğinde piliç pirzola, beğendi kebabı ve ızgara dana antrikot gibi ana yemeklere birbirinden leziz tatlılar, çay ve filtre kahve de eşlik ediyor.

Anneler ve çocukları bu özel günde, ikram edilen birbirinden lezzetli ve özgün tatlarla unutulmaz bir iftar lezzeti ve Anneler Günü yaşıyor.

Wish More Hotel İstanbul iftar menüleri

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM