Revlon Volumazing Maskara ile dolgun kirpikler etkileyici bakışlar

Tek bir uygulama ile kirpiklere anında hacim kazandıran Volumazing Maskara, doğal kıllardan oluşan yelpaze etkili fırçası ile her bir kirpiği kavrayarak dolgun bir görüntü sağlıyor. Muhteşem göz makyajının tamamlayıcısı olan Revlon Volumazing Maskara, zeytinyağı ile zenginleştirilen formülü ile kirpiklere bakım yaparken gözle görülür bir şekilde hacim veriyor. Volumazing Maskara, 24 saat boyunca kirpiklerde dökülme ve topaklanma yapmayan formülü ile gönülleri fethediyor. Volumazing Maskara Watsons’ta

Yalnız başına ya da bir ruj ile kullanıldığında da tüm bakışları üzerine toplayacak etkideki ürün, özel tasarıma sahip fırçası ile kolay bir kullanım sunarken hızlıca kuruyarak kirpiklerdeki ıslak hissin önüne geçiyor. İster günlük, sade bir makyajda ister iddialı bir gece makyajında kullanılabilen Revlon Volumazing Maskara daha derin ve etkileyici bakışlar sunuyor.

Watsons’ta her zaman daha fazlası var! Belirtilen fiyatlar Kasım ayı güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişkenlik gösterebilir.

Revlon Volumazing Maskara Fiyatı: 72,90 TL

Volumazing Maskara Watsons’ta

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM