Vakko’nun lüks ve zarif dokunuşu ile Sevgililer Günü daha anlamlı

Hediye seçenekleriyle ayrıcalıklı bir yaşam tarzı sunan Vakko, Sevgililer Günü’nde de geniş yelpazedeki alternatiflerle rafine zevklere uygun hediye önerileri sunuyor. Yaşamın her alanında zevk ve stil sahibi seçenekler sunan Vakko, Sevgililer Günü’nde aşkın ifadesi olan tasarımlarla bu özel günü kutluyor. Aşkın rengi kırmızının öne çıktığı ve farklı zevklere hitap eden Vakko’da, hediye seçenekleri arasında giyimden aksesuara, sevgiyi damakta yaşatan Vakko Chocolate’tan ortamı güzelleştiren dekorasyon önerilerine kadar geniş alternatifler yer alıyor. Vakko ile Sevgililer Günü

• Vakko Kadın koleksiyonunda yer alan ve sezon modasını şekillendiren tasarımların yanı sıra eldiven, atkı, takı gibi şık aksesuarlar öne çıkıyor.

VAKKO

• Model ve renk seçenekleriyle moda dünyasının en zengin eşarp koleksiyonu olan Vakko Eşarp; Sevgililer Günü’ne özel olarak ürettiği kişiye özel eşarplar ile aşkınızı eşarbınıza işlemek için seçenek sağlıyor.

• Zamansız şıklığın modadaki yansıması olan Vakko Erkek’te kol düğmesi, kravat, gömlek ve mendil gibi zengin seçkileriyle stil sahibi erkekler için Sevgililer Günü hediye alternatifleri bulunuyor.

VAKKO

• Bu özel günü damaktaki tatlı bir lezzetle unutulmaz kılmak isteyenler için Vakko Chocolate alternatifleri öne çıkıyor. Her biri bir sanat eseri gibi üretilen, el yapımı artizan Vakko Chocolate seçenekleri, mutluluğu iki kişilik bir dünyada paylaşıma sunuyor.

VAKKO

• Vakko Chocolate lezzetlerine farklı aromalarıyla Vakko Coffee Atelier ve çay ritüelini Vakko dokunuşuyla yepyeni bir boyuta taşıyan Vakko Tea Atelier eşlik ediyor.
Vakko’nun lüks dokunuşu ile zarif bir sunuma sahip olan tüm hediye seçenekleri Sevgililer Günü’ne anlam katıyor.

 

Vakko ile Sevgililer Günü

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM