Astrolog Zeynep Turan 2019’da bizi nelerin beklediğini kaleme aldı

Ünlü astrolog Zeynep Turan’ın, 2019’da bizi nelerin beklediğini kaleme aldığı kitabı Kader Yeniden Yazılıyor, İnkılâp Kitabevi tarafından yayımlandı. Yıldızların yaşantılarımızın üzerindeki etkisini yazan Zeynep Turan, 2019’un her anlamda keskin virajların dönüldüğü ve önemli kararların alındığı bir yıl olacağını ifade ediyor.
Okuyucu, her burç için 12 aylık değerlendirmelerin yapıldığı Kader Yeniden Yazılıyor’da kendine dair önemli tahlillere rastlarken siyaset, futbol, ekonomi ve merak edilen daha birçok konudaki değişimlerin de cevabını bulacak. Ünlü astrolog Zeynep Turan’dan Kader Yeniden Yazılıyor kitabı

ARKA KAPAK
Astrolog Zeynep Turan, gezegenleri analiz etmeye devam ediyor. 2019 yılına dair merak ettiğiniz her şeyi bu kitapta kaleme alırken kişisel hayatların yanı sıra dünya gündemine de değiniyor. Kaderin yeniden yazıldığı, her şeyin sil baştan yaşanacağı bu yıl yol haritanızı yeniden çizmeye ne dersiniz? Burcunuza özel aylık yorumlar, tarihler ve şifreler ile her an sizin için bir yol haritası olacak bu kitabı başucunuzdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Ünlü astrolog Zeynep Turan’dan Kader Yeniden Yazılıyor kitabı