Türkiye’deki İlk İçilebilir, Vegan Güzellik İçeceği Zorlu Center Morini’de çok özel bir davetle konuklara tanıtıldı.

30 yılı aşkın tecrübesiyle dünyaca ünlü profesyonel kozmetik ve güzellik markalarını bünyesinde bulunduran İnanır Group, Almanya’nın önde gelen markalarından Regulat’ın vegan güzellik içeceği Regulatpro® Hyaluron ‘un içeriği, gözle görülür etkileri ve klinik çalışmaları detaylı olarak konuklara anlatıldı.

Sektöründeki yeniliklere öncülük eden İnanır Group, Türkiye’deki ilk içilebilir vegan olma özelliğine sahip güzellik içeceği Regulatpro® Hyaluron ile bedeninize ihtiyacı olan hyaluronik asidi sağlayarak yaşlanma belirtilerini geciktirmeyi, cildinizi daha parlak ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmayı sağlıyor.

Regulatpro Hyaluron

Doğanın Gücünü Size Getiren Regulatpro Hyaluron
İçilebilir! Vegan! Hyaluronik Asit!
Özenle seçilmiş tümü organik olgun meyveler, fındık ve sebzelerden 3 aşamalı fermenteyle elde edilen regulatessenz bazlı sıvı bir içecektir. Üretim aşamasında hayvanlar üzerinde test edilmemiş ve tamamen vegan formülle hazırlanmıştır. Regulatpro Hyaluron; içerdiği maddelerin bağışıklık düzenleyici, cilt yatıştırıcı, ödem söktürücü, antioksidan, enerji verici ve enzim çalıştırıcı etkileriyle doğanın gücünü size getirir.

Vegan İçerik!
• Erik özütü
• At kuyruğu özütü
• Armut özütü
• L – askorbik asit
• Çinko glükonat
• D-Biotin
• Bakır
• Hyaluronik asit
• Yapay aromasız
• Laktozsuz
• Glutensiz
• Hayvanlar üzerinde test edilmez

Regulatpro Hyaluron Nasıl Etki Eder?
Vücut yaşlandıkça hyaluronik asit üretimi azalmaya başlar ve bu azalma vücudun yaşlanması, kırışıklıkların artması ve cildin parlaklığını kaybetmesine yol açar. Regulatpro Hyaluron kullanarak vücudun doğal sürecinde yaşanan bu azalmayı minimum seviyeye indirebilirsiniz. Bitkisel fermente sıvı formu sayesinde Regulatpro Hyaluron, emilimi maksimum seviyeye çıkartarak, vücudun hyaluronik asit ihtiyacını içeriden destekler. Regulatpro Hyaluron’in bitkisel fermente sıvı formülü sayesinde oluşturulan taşıyıcı etki, içeriğin cilde, tırnağa, saça ve bağ dokusuna taşınmasını kolaylaştırır. Hücreleri erken yaşlanmaya neden olan oksidatif stresten korur.

Hyalüronik Asit Vücutta Nasıl Çalışır?
Cildin alt seviyelerinde yüksek miktarda nem biriktiren hyaluronik asit, sünger gibi davranarak cildi dolgunlaştırır ve kırışıklıkları açar. Bağ dokusu, hyaluronik asit ile yeterince beslendiğinde, cilt pürüzsüz, parlak ve yumuşak formunu koruyarak güzelleşir ve gençleşir. Hyaluronik asit eklemler ve destekleyici bağlar üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Gıda Takviyesi…Regulatpro Hyaluron
Organik güzelleşme süreçlerini destekleyen; doğal C vitamini, silisik asit, biotin, çinko ve hyaluronik asit içeren gıda takviyesi sunuyor. C vitamini, oksidatif süreçlerden dolayı erken yaşlanmayı önler ve kolajen oluşumuna yardımcı olur. Silisik asit cildin yapısının dengelenmesine yardımcı olur. Güzellik vitamini olarak adlandırılan, H ve B7 vitamini olarak da bilinen Biotin cilt güzelliğini korumak için önemli rol oynar. Çinko, cildi yeniler ve güzelleştirir. Vegan hyaluronik asit cildin nem seviyesini korur.

Kullanım Şekli
Her bir Regulatpro Hyaluron kutusunda 20 adet 20ml’lik şişe bulunmaktadır. Günde 1 kez 20 ml’lik ürünü tercihen sabah aç olarak ya da her hangi bir öğünde içebilirsiniz. Regulatpro Hyaluron’u isterseniz şişesindeki sade haliyle veya su ya da dilediğiniz herhangi bir meyvenin suyuna karıştırarak kokteyl formunda tüketebilirsiniz. Hyaluron rezervlerinin uzun süreli doldurulması için, içeceği 60 gün boyunca kullanmanızı öneririz. Bu süreden sonra olumlu sonuçları sürdürmek için her 2-3 günde bir 1 şişe ile devam edebilirsiniz.

Hipoallerjen yapısıyla alerjik kişilerin de kullanımına uygun olan, herhangi bir yan etkisi ve komplikasyonu bulunmayan Regulatpro Hyaluron ile yaşlanma belirtilerini geciktirip canlanmış pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz.

Almanya’da Bağımsız Enstitü Dermatest ile 40 günlük bir zaman diliminde 45-60 yaşlarındaki kadınlar Regulatpro® Hyaluron’u test etti.

40 Gün Sonunda Test Sonuçları
• Ortalama %38 azalan çizgiler
• Ortalama %37 cilt nemi artışı
• Ortalama %27 cilt pürüzsüzlüğü artışı
• Ortalama %26 cilt elastikiyeti artışı
• Test katılımcılarının %50’sinde daha güçlü saç
• Test katılımcılarının %45’inde daha güçlü tırnaklar

Regulatpro Hyaluron 20 x 20 ml fiyatı: 695 TL.dır

Regulatpro Hyaluron’a dünyaca ünlü profesyonel kozmetik ve güzellik markalarını bünyesinde bulunduran NUBIA mağazalarından, www.nubia.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
NUBIA MAĞAZALARI : İSTANBUL: Nişantaşı, Şaşkınbakkal, Vadistanbul İZMİR: Alsancak

Regulatpro Hyaluron satış noktaları

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM