Tommy Hilfiger’dan Pop-Up Sanat Enstalasyonu!

Tommy Hilfiger, bir günlük bir kutlama etkinliği için Emporium Melbourne Alışveriş Merkezini dijital bir sanat galerisine dönüştürdüğünü duyurdu. Yaklaşık 3.000 ziyaretçinin katıldığı, çok yönlü tüketici etkinliği tasarımcı Tommy Hilfiger’ın Avustralya’yı ve Sydney’de geçirdiği iki günün ardından Melbourne’u ilk ziyareti kapsamında gerçekleşti. Enstalasyonda TOMMY HILFIGER koleksiyonlarından seçkin parçalar sergilendi. Tommy Hilfiger sanat enstalasyonu

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Tommy Hilfiger Melbourne’de

“Hypa-Hilfiger” adını taşıyan ve Melbourne merkezli ışıklandırma sanatçısı Kit Webster ile işbirliği içinde gerçekleştirilen etkinlik, canlı bir sanat, müzik ve moda merkezi olarak öne çıkan şehrin yaratıcı başarılarını kutlama niteliğinde düzenlendi. Bu etkilerin bir kombinasyonunu sunan “Hypa-Hilfiger” kültürel bağlantıları ve sanatsal keşifleri vurguladı. Ziyaretçiler, Melbourne sokaklarına selam duracak şekilde tasarlanan fütüristik, kübik heykelleri ve pop-up mağazanın dijital sanat eserlerini görme fırsatı buldu. Markanın hayranları, DJ FLEX MAMI tarafından desteklenen TKAY MAIDZA ve The Voice Australia yarışmasından Denzel’in canlı performanslarıyla keyifli zaman geçirdi.

Tommy Hilfiger Emporium Mall’da

Tasarımcı Tommy Hilfiger, yeni TOMMY HILFIGER Emporium Melbourne amiral mağazasını ziyaret ettikten sonra ünlü sunucu Ksenija Lukich ile sahnede enerjik bir sohbete katıldı ve izleyicilerle etkileşim içinde markanın geleceğinden söz etti. Misafirler AirDrop özelliğini kullanarak bir dijital aktiviteye katılmaya davet edildi. Yenilikçi AirDrop aktivitesine katılanlar, limitli seri TOMMY HILFIGER şapka kazandı.

Tommy Hilfiger sanat enstalasyonu

She and Girls Yaz 2019 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM