Thermomix’le annelerimizi mutlu etmek parmağımızın ucunda…

Zamanın değerini bilen Thermomix, annelere en güzel hediye alternatifleri arasında ilk sırada yerini alıyor! Anneler Günü’ne sayılı günler kala hediye arayışında olanlara harika bir çözüm sunan Thermomix, benzersiz özellikleri sayesinde annelere yemek hazırlama aşamasında zaman kazandırarak, kendilerine vakit ayırmalarını sağlıyor. Thermomix dijital mutfak aleti ile mutfakta zaman kazanın.

Thermomix

Annelerin mutfakta işlerini kolaylaştırmaya yönelik hediye arayışında olanların radarına takılacak olan Thermomix, lezzet garantili yemekler vaat ediyor… Çeşitli yemek tariflerini parmağınızın ucuna kadar getiren dijital mutfak aleti, besin değerini kaybetmeden sağlıklı ve lezzetli yemekler pişiriyor, hızlı ve kolay kullanımı sayesinde annelerin zamanını keyifle değerlendirmesini sağlıyor. 12 mutfak aletinin yaptığı işi yapabilen çok fonksiyonlu dijital mutfak aleti Thermomix, gıdaları besin değerlerini kaybetmeden, doğruyor, karıştırıyor, yoğuruyor ve pişiriyor.

Dilerseniz, annenize bu özel günde sürpriz yaparak, Thermomix ile harika bir sofra hazırlayabilirsiniz. Annenize hazırlayacağınız sofrada tadı damakta kalacak, göz dolduran ana yemek alternatifleri arıyorsanız; 200 tarifin yer aldığı Thermomix Yemek Kitabı, bu özel günde sofranızı harika yemeklerle donatma olanağı sağlıyor. Güzel pişirebilir miyim endişesi yaşamadan birçok iddialı tarifi Thermomix’in rehberli pişirme fonksiyonu ile korkusuzca deneyip, kusursuz sofralar hazırlayabilirsiniz.

“Mutfağın şefi olan annelere en ideal hediye”
Lezzet düşkünlerine harika bir hediye alternatifi olan Thermomix, sağlıklı, kolay ve hızlı yemekler hazırlamak için, sadece profesyonel değil, aynı zamanda bireysel kullanıcıların da çok rahat kullanabileceği nitelikte bir cihaz. Çok yönlü bir alet olan ürün, dijital ekranı sayesinde kullanıcılara yol gösteriyor, yönlendiriyor, karmaşık aletlerin zorluğuna yer bırakmıyor.

Thermomix’i incelemek ve yarattığı mucizeye yakından tanık olmak için Kanyon’da Intema Yaşam mağazasındaki Vorwerk köşesini ve daha fazla bilgiye ulaşmak için https://thermomix.vorwerk.com.tr/ internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ürün Fiyatı: 5.990 TL

Thermomix dijital mutfak aleti

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM