İki dilim arası eşsiz lezzetler The Populist’te

Şehrin buluşma noktası The Populist, misafirlerini iyi yemek ve iyi müzik mottosuyla ağırlamaya devam ediyor. The Populist’in craft tatlarıyla eşleşen güçlü menüsünde öne çıkan ‘iki dilim arası’ lezzetler dikkat çekiyor.
Genç ve dinamik atmosferiyle bomontiada’nın en sevilen mekânlarından olan The Populist, kendine özgü reçeteleri ile oluşturduğu güçlü menüsü ile de büyük beğeni topluyor. The Populist menüleri 2019

Cheeseburger

‘İki dilim arası’ olarak adlandırdığı lezzetleri ile de dikkat çeken The Populist’in, doyurucu double köftesi, ağızda dağılan ekmeği ve ev yapımı soslarıyla hazırladığı Cheeseburger ve Klasik Hamburger seçenekleri hamburger severlerden yoğun ilgi görüyor. Taptaze köy ekmeği arasında çedar peyniri, ince dilimlenmiş brisket ve karamelize soğanla hazırlanan Çedar Peynirli Brisket Sandviç ise imza lezzetler arasında yer alıyor. The Populist’in güçlü mutfağında özenle hazırlanan lezzetler craft tatlarla olan uyumları ile de keyifli bir gastronomi deneyimi yaşatıyor. İyi yemek ve gerçek eğlencenin adresi The Populist, farklı bir tadım deneyimi arayan herkesi bekliyor.

Klasik Hamburger

THE POPULIST (bomontiada) Birahane Sokak No:1/D Tel:0212 296 20 34

The Populist menüleri 2019

 

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM