Aile boyu kavanoz kremler Thalia Natural Beauty ile geri geldi, hem de birbirinden değerli yağlar ve özlerle!

Aile boyu kavanoz kremler Thalia Natural Beauty ile geri geldi, hem de birbirinden değerli yağlar ve özlerle. Thalia Natural Beauty Aile Boyu Cilt Kremleri Serisi aloe vera, badem, Hindistan cevizi, inci tozu, hatmi çiçeği ve nara yoğun olarak yer veren altı üründen oluşuyor. Akten Kozmetik Laboratuvarı’nda tüm ailenin kullanımı için yaratılan ürünler, paraben ve parafin gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermiyor. Thalia Natural Beauty aile boyu kremler

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Yüzde 100 doğal ve yüzde 100 teknolojik ürünlerini “Doğallığı Yaşamak Hakkınız” sloganıyla paylaşan Thalia Natural Beauty, AR-GE çalışmalarının bir örneği olarak sunduğu Aile Boyu Cilt Kremleri Serisi’yle kavanoz kremlere nostaljik bir dönüş yapıyor.

Thalia Natural Beauty Aile Boyu Cilt Kremleri Serisi; aloe vera, badem, Hindistan cevizi (coconut), inci tozu, hatmi çiçeği (marshmallow) ve nar özlü olmak üzere altı üründen oluşuyor. Çocuklar ve gençler dâhil tüm aile bireylerinin güvenle kullanabileceği bu ürünler, paraben ve parafin gibi insan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içermiyor.

[irp posts=”10075″ name=”Moda ve Alışveriş Dergisi She and Girls Eylül Sayısı Çıktı! Dergiliklerde ve Abonelerde!”]

Ürünleri güne başlarken, duş sonrasında veya ihtiyaç duyduğunuz diğer anlarda günlük cilt bakım rutininizin bir parçası olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu altı üründen biri mutlaka aileniz için!

Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici Cilt Kremi: Ürün, içeriğindeki yüzde 50 aloe vera (sarısabır) özsuyu ve değerli yağlarla cilt kuruluğunun önüne geçerek cildinizin derinlemesine beslenmesini sağlar. Formülünün hafif ve nemlendirici yapısı, sağlıklı ve yumuşak bir cilt dokusu kazandırmaya yardımcı olur. Bu ürün, özellikle susuz kalan cildin nemlendirilmesine destek olmak için formüle edilmiştir.

Thalia Natural Beauty Aloe Vera

Thalia Natural Beauty Badem Yağlı Cilt Kremi: Ürün, ince ve hafif dokusuyla hassas ve kuru ciltler için idealdir. Badem yağı, cildin doğal yapısına ve yumuşaklığına uygun lipid özelliklerine sahiptir. Bu sayede yüksek besleyici özellikler içerir, cildi sakinleştirir, nemlendirip parlatır. Cilt hücrelerini yenileyip daha genç bir cilt yapısını destekler. Akne, egzama, sedef, yanık, kaşıntı ve kızarıklıklara da iyi gelir.

Thalia Natural Beauty Badem

Thalia Natural Beauty Coconut Oil Besleyici ve Onarıcı Cilt Kremi: İçeriğinde bol miktarda laurik asit bulunan, antioksidan ve anti-bakteriyel Hindistan cevizi yağı, cilt tarafından hızlıca ve kolayca emilir. Cildi derinlemesine besler, nemlendirir, bakımını yapar, yumuşatıp pürüzsüzleştirir. Hindistan cevizi yağı, yaşlanma belirtileri üzerinde de etkilidir. Ürün, Hindistan cevizi özleri sayesinde cildinizde yumuşak ve ipeksi bir his oluşturur.

Thalia Natural Beauty Coconut Oil

Thalia Natural Beauty İnci Tozu Özlü Cilt Kremi: Cilt dokusuyla dost mineral bazlı biyoaktif moleküller içeren ürün, bu şekilde cilt metabolizmasını hızlandırır ve hücrelerin yenilenmesine destek olur. Cildi tertemiz yapıp parlatır. Sıkılaştırıcı, canlandırıcı ve kırışıklık önlemeye yardımcı etkileriyle cildin gençleşmesine katkıda bulunur. İnci tozunun akne ve kızarıklık gibi cilt problemlerine iyi geldiği de bir gerçek.

Thalia Natural Beauty İnci Tozu

Thalia Natural Beauty Marshmallow Cilt Kremi: Sakıza benzeyen ve müsilaj olarak adlandırılan bir madde içeren hatmi çiçeğine yoğun olarak yer veren ürün, cildi yumuşatır, pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Hızlı emilim sağlayan özel formülüyle kullanım sonrası yağlılık hissi bırakmaz. Gözenekleri küçültür, ölü hücreleri temizler, siyah nokta, sivilce ve akneye “dur” der. Cildin canlı ve ışıltılı bir görünüm almasını destekler.

Thalia Natural Beauty Marshmallow

Thalia Natural Beauty Nar Özlü Cilt Kremi: Narın en önemli özelliği çok güçlü bir antioksidan olmasıdır. Ayrıca antiaging, yani yaşlanma karşıtıdır ve cildin gençleşmesine yardımcı olur. Ürün, içerdiği güçlü antioksidanlar ve temel yağ asitleriyle cildi nemlendirerek bakımını yapar. Cildi onarır, ince çizgilerin görünümünü azaltır ve hücrelerin daha çabuk yenilenmesini destekler. Cildin daha parlak, elastik, pürüzsüz ve dolgun görünmesini sağlar.

Thalia Natural Beauty Nar Özlü

Fiyat: 44,99 TL (250 ml)

Thalia Natural Beauty aile boyu kremler