Thalgo’nun vücut peelingi ile cildinizi ölü hücrelerden arındırın

NUBIA Mağazaları bünyesinde bulunan dünyadaki deniz kökenli bakımların lideri Fransız markası Thalgo’nun vücut peelingi “Exotic Island Body Scrub” cildinizi ölü hücrelerden arındırır ve pürüzsüzleştirir. Thalgo vücut bakım ürünleri

Egzotik kokusuyla baştan çıkaran ve cildi yenileme etkileriyle de fark yaratan Thalgo Exotic Island Body Scrub-pürüzsüzleştirici ve arındırıcı vücut peelingi ile daha parlak, daha yumuşak ve canlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Thalgo Exotic Island Body Scrub içeriğinde bulunan bora bora deniz kumu, hindistan cevizi kabuğu ve deniz tuzu ile cildi ölü hücrelerden arındırır. Monoi çiçeğinin karşı konulmaz hoş kokusu, jojoba yağı ve tahiti vanilya özleri ile birleşerek cildi pürüzsüzleştirip, besleyerek kadifemsi bir cilt etkisi yaratır. Tüm cilt tiplerine uygun olan Thalgo Exotic Island Body Scrub uygulandıkltan sonra cildinizde baştan çıkarıcı egzotik bir koku bırakıyor.

Kullanım önerisi :
Spatula ile iyice karıştırdıktan kuru cilt üzerinde haftada 1 veya 2 kere uygulanır. Su ile peeling ciltten arındırılır ve duş sonrası vücutta kalan yağ ile cilde masaj yapılır. Lazer uygulaması sonrası için de önerilir.

Thalgo Exotic Island Body Scrub-270gr. Fiyatı: 355 TL.

Cildinizi rahatlatmak ve arındırmak istiyorsanız egzotik kokusuyla baştan çıkarıcı Thalgo Exotic Island Body Scrub’a dünyaca ünlü profesyonel kozmetik ve güzellik markalarını bünyesinde bulunduran NUBIA mağazalarından ve www.nubia.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

ONLINE SATIŞ : www.nubia.com.tr
NUBIA MAĞAZALARI : İSTANBUL: Nişantaşı, Şaşkınbakkal,Vadistanbul İZMİR: Alsancak

Thalgo vücut bakım ürünleri

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM