Terazi burcunda ilişkiler ters sert sınavlar verebilir!

28 Eylül’de İstanbul saatiyle 21.25’de terazi burcunun 5 derecesinde bir yeniay meydana geliyor. İkili ilişkilerimizdeki iletişim biçimimizi gözden geçireceğimiz bir süreci başlatıyor. Merkür-venüs kavuşumunun plütoya sert açısı eşimize, iş ortağımıza kardeş ve yakın çevremize karşı manüplatif bir tutum içerisine girme tehlikesini gündeme getiriyor. Terazi burcunda ilişkiler sert sınav verebilir.

Terazi burcunda ilişkiler

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Terazinin o çok sevdiğimiz barışçı, uyumlu ve hassas yapısı plütonun darbesiyle yıkıcı ve somut izler bırakan bir negatife dönüşebilir. Kıskançlık, hinlik, aldatma yüzünden ilişkiler sert sınavlar verebilirler. Bu problemler dolayısıyla maddi anlamda da hasar alma sözkonusu olabilir. Bu sebeple ilişkilerde daha olumlu daha yapıcı daha iyimser olan jüpiter dilini kullanmaya gayret etmek sonuçları yumuşatabilir.

Mars-plüto üçgeni bize bu gücü yani irademizi ortaya koyabilme motivasyonunu veriyor. İlişkilerde dönüşüm kaçınılmaz görünüyor mesele bunu enerjilerin rahat aktığı trafiği açık bir yoldan yapmakta. Hukuksal süreçlerde de yavaşlama ya da istenilen sonuçları alamama gibi durumlarla karşılaşabiliriz. Gökyüzündeki venüs-merkür gerginliği para piyasalarında da enfeksiyona açık bir durum yaratıyor.

Negatif yönlü para hareketleri, daralma ve buna bağlı bazı kısıtlamalarla ilgili haberler duyabiliriz. Sanat ve medya dünyasında da cansıkıcı gelişmeler, kayıplar olabilir. Yine ülke haritasında kamu çalışanlarını ve sendikaları ilgilendiren yeni düzenlemelerin yapılması olasılığı var. Haritada transit marsın 7. evimizdeki plutoya açısı yabancılarla ilişkilerimizde, sınır bütünlüğü konularında yeni anlaşmaları devreye sokabilir.

30 Eylül’de neptün-lilith tam derecesel kavuşumda olacaklar. Bu görünüm kendi başına salgın hastalık, besin zehirlenmesi ve kimyasal kazalar ile deniz kazaları yapabilir. Buna ruhsal kazalar ve kandırılmalar da dahil. Lütfen hocalara, çakranızı ….TL ye temizlemek isteyen kişisel gelişimcilere, gezegenlerin kötü açılarını bozma garantisi veren kurnaz astrologlara prim vermeyin…Bizim aklımız, bizim duamız bize yeter…Gökyüzüne müdahale edemiyoruz ama kuyruğu dik tutmak, herşeye rağmen iyi bir insan olmakta ısrar etmek elimizde…Daha güzel haberler verebilmeyi diliyorum…
Sevgiyle…

EBRU PALA
facebook yıldızsepeti
instagram yildizsepeti_

Terazi burcunda ilişkiler

She and Girls Yaz 2019 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM