Tepe Home, evlilik heyecanınızın en yakın ortağı

Ev dekorasyonunun öncü markası Tepe Home, evlilik hazırlığı yapan çiftlere,yaşam alanlarını kendi tarzlarına göre yansıtabilecekleri farklı ve şık seçenekler sunuyor. Estetiğin ön planda olduğu, hem konsept hem de stil bütünlüğünü bir arada sunan mobilyaları ile fark yaratan Tepe Home, evlilik alışverişinin değişmez adresi olmaya devam ediyor. Tepe Home ile evinize modern dokunuş

Yarattığı mekânlarla, hayattaki mutlu anların sayısını çoğaltan Tepe Home, evlilik alışverişinin değişmez adreslerinin başında geliyor. Her zevke hitap eden farklı konseptlerdeki zengin ürün yelpazesiyle, yaşam alanlarının tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Estetiğin ön planda olduğu, hem konsept hem de stil bütünlüğü sunan ürünler, evini yenileyecek olanlar için birbirinden şık ve özgün mobilya seçeneği oluşturuyor.

Tepe Home

Tepe Home’da oturma odası grupları, bahçe mobilyaları, yatak odası ve yemek odası takımları, yaşam alanlarında en çok aranan “fonksiyonel çözümler ve konforun” bir araya geldiği ürünler göze çarpıyor. Markanın üst segmentteki koleksiyonunda yer alan ve güncel trendleri yansıtan ürünler, ışıltılı çizgilerinin yanı sıra, göz alıcı ve modern görünümleriyle zamana meydan okuyor. Modern hatları ve kalitesi ile öne çıkan mobilyalara, mermer ya da doğal taş görünümlü alternatif yüzeyler, metal, cam gibi farklı malzemeler eşlik ediyor. Tepe Home koleksiyonlarında ahşabın zarif dokusunun, modern çizgilerle bütünleştiği mobilya seçeneklerine de yer veriliyor. Doğanın sıcaklığı ve huzurunu evlere taşıyan ürünler, zarafetlerinin yanı sıra fonksiyonellikleriyle de müşterilerin beğenisini kazanıyor.

Sade, modern, country, doğal, zamansız ve şık, hayal edilen tüm yaşam alanlarını gerçeğe dönüştüren Tepe Home’un zengin ürün seçenekleri, Tepe Home mağazaları ve www.tepehome.com.tr’ adresinden satın alınabiliyor.

Tepe Home ile evinize modern dokunuş

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM