Tchibo’dan evde spor yapmak isteyenlere fonksiyonel egzersiz aletleri

Tchibo’nun fonksiyonel egzersiz aletleri, evde basit hareketlerle spor yapmak isteyenlerin beklentilerini karşılarken, sporu bir yaşam tarzı haline getiren herkese hitap ediyor. Tchibo’nun fonksiyonel egzersiz aletleri

Meditasyon Minderi

Sakinleştiren zümrüt yeşili renge sahip olan Meditasyon Minderi, rahatlamayı ve iyi hissetmeyi sağlıyor. Vücut şekline ve duruşuna mükemmel şekilde uyum gösteren minderin üzerinde uzun süre rahatça oturabilmek mümkün. Yaklaşık 14 cm yüksekliğinde ve çapı yaklaşık 33 cm olan minderin kılıfı yıkanabiliyor. Tchibo Meditasyon Minderi, 129,95 TL fiyatla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Meditasyon Minderi

Antrenman Rulosu

Antrenman Rulosu, yaralanmaların önlenmesine, kaslarda ağrı ve gerginliğin hafifletilmesine ve vücudun formda kalmasına yardımcı oluyor. Antrenmandan önce ısınmak ve rejenerasyon için ideal bir ürün olan rulonun dışı yumuşak, içi sert sağlam süngerden oluşuyor. Kasları ısıtmak için kullanılabilen ürün, antrenmandan sonra gerilmiş kısımların yenilenmesini sağlıyor. Antrenman Rulosu, 99,95 TL fiyatla satılıyor.

Pilates Halkası

Tchibo’nun Pilates Halkası başlangıç ve ileri seviyeler için kullanılabiliyor. Ürün, yeni başlayanlar için belirli egzersizlerin doğru yapılmasını desteklerken, ileri düzey kullanıcılar çok yönlü yeni uygulamalarla çeşitliliği genişletebiliyor. Kompakt, hafif ve kolay taşınan Pilates Halkası’nın fiyatı: 69,95 TL.

Sıcak-Soğuk Masaj Topları

Tchibo’nun masaj topları, kas gerginliklerini gidermeye yardımcı oluyor. Toplar sayesinde hafif bir masaj ile kan dolaşımı harekete geçirilerek, vücudun daha iyi hissetmesi sağlanıyor. Bu ikili set, düz yüzeyli ve dikenli toptan oluşuyor. Her ikisi de jel dolgulu olan toplar, hem soğuk hem de sıcak durumda kullanılabiliyor. Uygun şekilde kullanmak için antrenman talimatları ile satılan masaj topları, 44,95 TL fiyatla sporseverlere sunuluyor.

Fitness Bant Seti

Farklı sertliklerde iki adet fitness bandı ve iki adet lastik banttan oluşan set, her çeşit güç antrenmanına dahil edilebiliyor. Setteki ürünler birçok koordinasyon ve esneklik egzersizi sunuyor. Son derece dayanıklı lateksten üretilen bant seti, 59,95 TL fiyatla satılıyor.

Tchibo

Tchibo’nun fonksiyonel egzersiz aletleri

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM