Taner Ölmez: “Ali Vefa İle Karşılaşsam Ona Sıkı Sıkı Sarılırdım.”

Taner Ölmez Mucize Doktor.

Taner Ölmez Mucize Doktor, Mucize Doktor Tanez Ölmez, Mucize Doktor Ali Vefa, Pınar Bulut Senaryo Sohbetleri, Mucize Doktor Pınar Bulut, Senarist Pınar Bulut Senaryo Sohbetleri.

TÜRSAK Vakfı YouTube kanalında sinemaseverlerle buluşan “Senaryo Sohbetleri” programının dördüncü konuğu senarist Pınar Bulut’tu, sürpriz konuğu ise Taner Ölmez oldu. Taner Ölmez Mucize Doktor.

Instagram Hesabımız

Ezel, Mucize Doktor ve İkimizin Yerine gibi başarılı projelerin senaristi Pınar Bulut Senaryo Sohbetleri programının dördüncü konuğu oldu. Mucize Doktor dizisi ile efsaneleşen oyuncu Taner Ölmez de program sırasında canlı yayına katılan sürpriz isimdi.

Pınar Bulut, programın moderatörlüğünü yapan yönetmen Bora Talat Oyacı’nın sorularının yanı sıra takipçilerin sosyal medya ve YouTube üzerinden sordukları soruları cevapladı. Pınar Bulut ayrıca TÜRSAK Vakfı Instagram hesabından yapılan çekilişle kendisine canlı yayına bağlanarak soru sorma hakkı kazanan bir sinemaseverin sorusunu da içtenlikle cevapladı.

Kilo sorunu olan gençlere sağlıklı ve zayıflatacak beslenme tüyoları!

Taner Ölmez: “Ali Vefa İle Karşılaşsam Ona Sıkı Sıkı Sarılırdım”

Pınar Bulut şunları söyledi: “İşimin en sevdiğim yanlarından biri karakterler üzerinde çalışmak. Karakteri güçlü bir şekilde kurunca ortaya çıkan dizi veya film de çok güçlü oluyor”. Pınar Bulut’un senaristliğini yaptığı “Mucize Doktor” dizisinde başrol karakteri Ali Vefa’ya hayat veren oyuncu Taner Ölmez de canlı yayına katıldı. Ölmez, senarist Pınar Bulut’un daha önce yazdığı bir kısa film senaryosundan etkilenerek bu dizide rol almak istediğini vurguladı ve ekledi: “Dizi benim açımdan adı gibi bir mucize. Evrende böyle bir şeyin dolaşıp bana gelmesi beni çok sevindirdi. Ali Vefa ile bir gün karşılaşsam ona uzun uzun bakar ve sarılırdım”.

Senaryo Sohbetleri”nin beşincisi yapımcı Birol Güven’in katılımıyla 2 Mayıs Cumartesi

Yönetmen Bora Talat Oyacı’nın moderatörlüğünü yaptığı ve TÜRSAK Vakfı’nın YouTube kanalında sinemaseverler ile buluşacak “Senaryo Sohbetleri”nin beşincisi yapımcı Birol Güven’in katılımıyla 2 Mayıs Cumartesi akşamı saat 21.00’da TÜRSAK Vakfı’nın YouTube kanalından canlı olarak takip edilebilecek. Canlı yayınları kaçıran sinemaseverler ise programa ait önceki bölümlere TÜRSAK Vakfı’nın YouTube kanalından erişebilecek.

İftar sofralarının vazgeçilmezi hurmanın bu faydalarını biliyor musunuz?

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM