Büyüleyici ışıltısıyla Swarovski Yılbaşı Koleksiyonu’nu tasarladı

Swarovski; mutluluğu, sevgiyi ve ışıltıyı kutlamak isteyen dünyanın dört bir yanındaki hediye verenlere, tıpkı yeni Yılbaşı Koleksiyonu gibi ışıltılı ve ilham verici bir mesaj vererek yılbaşı sezonuna eşsiz bir ışıltı katıyor. Swarovski kristalleri ile tamamlanan, büyüleyici bir donmuş peri masalı bahçesi, bu Yılbaşı Koleksiyonu’nun göz alıcı takılarına, aksesuarlarına ve dünyanın dört bir yanındaki kadınların tarzına ve dünyasına ışıltı katacak alımlı hediyelere ilham veriyor. Swarovski 2018 Yılbaşı koleksiyonu

Swarovski’nin Yaratıcı Direktörü Nathalie Colin yeni koleksiyon hakkında şunları söyledi: “Bu yıl, ışıltıyı yılbaşı sezonuna taşıyan özel ve küçük anları kucaklamak ve paylaşmak için bolca zaman ayırdık. Herkes için ışıltı felsefesi, şirketimizin kalbinde yer alan, nesiller boyunca aktarılmaya devam eden ve aile markamızın oldukça önemsediği bir değerdir. Yılbaşı Koleksiyonumuz, kurucumuz Daniel Swarovski’nin ilk vizyonuna modern bir yorum getiriyor ve tüm kadınlara parlak ve göz alıcı bir tarz katmak için tasarlanan ışıltılı hediyelere kurucumuzun ruhunu yansıtıyor.”

Louison takı seçkisi, buzlu kış yapraklarını andıran büyüleyici ve göz alıcı tasarımıyla en sade kıyafetlere bile ihtişam katacak güce sahip. Botanikten ilham alan Mayfly ailesi, büyülü orman yaprakları ve ışıltılı öğeleriyle doğanın güzelliğini vurguluyor.

Creativity gibi göz kamaştırıcı ve kolay bir kullanım sunan parçaların yoğun ışıltı yayan filigran silüeti harika bir hediye fikridir. Göz kamaştırıcı kulak süsleri bu parti sezonunun öne çıkan trendi olurken, dikkatlice seçtiğiniz bir küpe çifti ise sizi sade bir görünümden cesur bir görünüme taşıyan tasarım olacak. Şelaleyi andıran Creativity avize küpeler size parlak bir ışıltı sunmakla kalmayacak aynı zamanda tüm özel günlerinize eşsiz bir dokunuş katacak.

Eternal, ışığın güzelliğini yansıtmak için tasarlanan İsviçre Yapımı bir saattir. Bu çağdaş saat, minesindeki ışıltılı ikili Swarovski kristal pavé detayı ve bileklik kordonundaki asimetrik kesimleriyle takı ile saat yapımı arasındaki kırmızı çizgileri zahmetsizce kaldırıyor.

Swarovski 2018 Yılbaşı koleksiyonu

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM