So CHIC’ten ilhamını doğadan alan koleksiyon

Kadının gücünü ve enerjisini doğanın ihtişamıyla buluşturan So CHIC…, Kadınlar Günü’ne özel olarak tasarladığı “Bambu Koleksiyonu”nda birbirinden şık tasarımlar sunuyor. So CHIC…’in Kadınlar Günü için özel olarak tasarlanan “Bambu Koleksiyonu” kadınların dünyadaki önlenemez yükselişine atıfta bulunuyor. Doğadaki tüm zorluklara karşı hızla büyüyen bambudan esinlenilerek tasarlanan koleksiyon, eşsiz bir yolculuğa davet ediyor. So CHIC’ten Bambu Koleksiyonu

So CHIC

Doğanın ihtişamı kadının ışıltısıyla birleşiyor
Bambunun eşsiz direncinin enerjik ve canlı formlarla hayat bulduğu koleksiyondaki her bir parça; şans, umut, talih ve huzur gibi sembollerin izlerini taşıyor. Dünyanın her yerinde azmin ve gücün sembolü olmayı başaran kadınlara adanan koleksiyonda, doğanın ihtişamı kadının ışıltısıyla birleşiyor. Gümüşün en şık halini birbirinden özel tasarımlarla sunarak modern kadının stilini tamamlayan So CHIC…’in, yaşamın her alanında kullanılabilecek özgün parçalara yer verdiği “Bambu Koleksiyonu”, en ideal hediye alternatifleri arasında yer alıyor.
So CHIC…’in birbirinden özel koleksiyonlarını incelemek için So CHIC… mağazalarına uğrayabilir veya www.sochic.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

So CHIC

So CHIC’ten Bambu Koleksiyonu

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM