Skagen saatleri sıcaklığı ile içinizi ısıtacak

SKG2478593-A

Skagen Kış 2018-2019 sezonu saat ve takı modelleri, kışın soğuğunda içimizi ısıtan ortamlardan ilham alıyor. Koleksiyon, soğuk kış günlerine inat sıcaklığın etkisi ile hayat buluyor. Skagen kış koleksiyonu

Saat&Saat’in tek yetkili Türkiye distribütörü olduğu Skagen, koleksiyonunda kış mevsimini yansıtan derin renk seçenekli, ince hasır veya deri kayışlı özel üretim saat modelleri ön plana çıkıyor. Her zaman zarif tasarımlara imza atan Skagen, bu sezonda da geleneğini devam ettirirken, gerçek elmas dokunuşlu güçlü saat ve takı modelleri ortaya koyuyor.

Skagen saat
Skagen bileklik
Sakegen saat

 

Ayın ihtişamından esinlenilen Horisont saat koleksiyonu modern versiyonlarıyla karşımıza çıkıyor. İnovatif saat modeli Aaren, iki taraflı kullanılabilen deri kayışıyla klasik bir saat ile iki farklı görünüm sağlıyor. Signatur Slim erkek saat modellerinde yeni titanyum kasa ile lacivert deri kayış veya siyah hasır bilezik seçeneği sunarken, kadın saat modellerinde ise sedef kadran ile lacivert deri kayış veya pembe altın hasır bilezik tasarımlarıyla bütünleşiyor.

Skagen saat ve takı modelleri Saat&Saat mağazalarında ve
www.saatvesaat.com.tr’ de sizleri bekliyor

Skagen kış koleksiyonu