En Trend Gelinlik Modelleri Hangileri? İşte Tüm Dünyanın Tercih Ettikleri!

SIRT DEKOLTESİ SIRRI 

2019 sırt dekolteli ve sırt kısmı dantel işlemeli gelinlik modelleri gelinleri çok şık gösterecek. Gelinler her zaman aşk dolu ve benzersiz şıklıkta görünmek isterler. Eğer ki düğününüzde sırt dekolteli gelinlik modellerini tercih etmeyi düşünüyorsanız bedeninizi iyi tanımalısınız. Tabi ki bu şıklığınızı tamamlayacak saçlarınız ve takılarınız da olacaktır. Sırt dekolteli ve yoğun seksapel danteller kullanılmışsa mümkün olduğu kadar sade bir saç seçiniz. Bir topuz olabilir, at kuyruğu olabilir ve onu tamamlayacak şık ama sade bir kolye olabilir. En trend gelinlik modelleri.

She and Girls Dergisi

DENİZ KIZI BALIK MODELLERİ 

Asaletin ve zerafetin bir arada buluştuğu bir gelinlik modeli arıyorsanız o zaman balık etek gelinlik modellerine mutlaka göz atmalısınız. Dantel işlemeli balık etek gelinlik modelleri daha çok eskiye bağlı ve ya el sanatlarına önem veren bayanların tercih ettiği modeller arasında. Sırt dekolteli balık etek gelinlik modelleri ise asi bir ruha sahip olan bayanların kalıpları yıkmak ve özgürlüklerini özel günlerde dahi kısıtlamayacaklarını göstermek için seçtikleri modeller. Saydığım kadın ruhları arasındaysanız mutlaka bu modellerde ıslak saç modellerini, örgü topuzlar, derin buğulu bir makyaj eşliğinde dağınık topuzlarda kullanabilirsiniz.

gelinlik modelleri

ÇOÇUKLUĞUMUZUN PRENSES MODELLERİ 

Prenses gelinlik modellerinin asla modası geçmiyor çünkü çoçukluğumuzun kabarık kibar modelleridir. 2019 yılı prenses modellerindeki değişiklik sadece balık etek gelinlik modelleri gibi çok kibar olması. 2019 yılında eteklerde ve gelinliğin göğüs kısmında kullanılan ince dantel işlemeleri yoğun kullanmaları bile tam kararında olmuş ne de göz yormuş prenses modeller en sık tercih edilen gelinlik modellerindendir. Saçlarınızda prenseslere layık olmalıdır ve bu modellere her saç modeli gider çok şanslısınız ister dalgalı saçlar isterseniz örgülü saçlar ve vazgeçilmez gelin topuzları seçim sizin ama ben uzun dalgalı saçları öneririm.

gelinlik modelleri

KISA GELİNLİKLERDE NOSTALJİ

Biraz nostalji rüzgarına hazır mısınız? Alıştığımız gelinlik modelleri kalıbının dışına çıkarak bu modeli 2018-2019 yılında sıkça gördük diyebiliriz. 90′lar esintisi yaratan gelinlik modellerine daha yatkın bu modeller farklı olmak isteyenler için iyi bir alternatif. Farklı olmak sizin hayat tarzınız ise bu gelinlik modellerini gönül rahatlığıyla düğününüzde tercih edebilirsiniz. Düğünde düşünmeyebilirim diyorsanız nikâhta da gayet hoş bir seçim olacaktır.

gelinlik modelleri

KISA GELİNLİK MODELLERİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER 

Genelde cıvıl cıvıl görülen, spor tarzı daha çok yansıtan gelinlikler seçileceği gibi, tamamen radikal olabilmek için balerin etek dediğimiz mini ve kabarık bir modelde tercih edebilirsiniz. Mini gelinlik modellerinde ayakkabı modelinizin de çok büyük önemi olacaktır. Uzun gelinlik modellerinde ayakkabı görünmediği için çokta detaya girilmez ve önemli olan rahatlığı olur. Ama kısa gelinlik modellerinde ayakkabının rengi ve duruşu sizi o gece çok daha güzel yapabilmesi için fazla önem taşır.

gelinlik modelleri

SAÇ BANTLARI VE TOKALARI TRENDLER ARASINDA

Bütün gün gözler sizin üzerinizde olacağı için saçlarınızın bozulmayan bir gelin saçı olması gerekiyor. Kapalı alanda sizi terletmeyecek salaş olmayan modeller tercih edebilirsiniz. Bahçeli bir mekânda düğün yapacaksanız saçlarınızı su dalgası modeli yaptırıp kır çiçekleri ile renklendirebilirsiniz. Gelinlik modelinize göre saç modelinize karar vermek çok önemli. Eğer sırt dekoltesi olan bir gelinlik tercih ettiyseniz ensede yaptıracağınız şık bir topuz sizi mükemmel bir görüntüye ulaştıracaktır. Unutmayın kıyafete göre saç seçmek çok önemli bir ayrıntı. Saçlarınızı ve topuzlarınızı taçlarla hareketlendirip şık bir hava yaratabilirsiniz. 2019’da en çok dikkat çeken detaylardan biri ise saç bantları ve tokaları. Sanırım önümüzdeki düğünlerde sıkça göreceğiz.

saç modelleri

En trend gelinlik modelleri

SHE AND GIRLS BAHAR 2024