TAŞINDIK! MSE Medya’nın Yeni Ofis ve İletişim Adresini Haberde Bulabilirsiniz!

MSE Medya İletişim, MSE Medya Adres, Araba Habercisi İletişim, She and Girls İletişim, Mothers Life İletişim, GoToTechno İletişim, MSE Medya Yeni İletişim Adresi. Sheandgirls adres değişikliği

MSE Medya olarak ofisi değiştirdik. Yeni MSE Medya adresini haberden ve iletişim sayfamızdan bulabilirsiniz. MSE Medya İletişim, MSE Medya Yeni İletişim Adresi.

Instagram Hesabımız

Bünyesinde 6 dergi bulunan MSE Medya yeni adresinde.

MSE Medya Yeni Adresi ve İletişim Bilgileri

Barış Mahallesi, Samsun Caddesi, Makyol Yaşam Evleri, B4 Blok, Kat 10, Daire 65 Beylikdüzü İstanbul.

İletişim: info@msemedya.com

Telefon: 0530 874 45 41

MSE Medya Yeni İletişim Adresi.

Yerli Üretim’in öncü medya şirketlerinden biri olan MSE Medya 2018 yılında kurulmuştur. MSE Medya, Kadın, Moda, Alışveriş, Gençlik, Teknoloji, Otomobil, Anne ve Çocuk yayınları/dergileri yapmak üzere yayın hayatına başladı. Dergi ve 360 derece yayıncılık sektörünün önde gelen şirketlerinden biridir. Türkiye’de bulunan tüm Dijital Dergi platformlarında en çok okunan medya yayın kuruluşları arasında yer almaktadır.

MSE Medya Yayınları/ Dergileri Hangileri?

She and Girls Dergisi & Girls Dergisi

Alışveriş, cemiyet, moda ve kadın dergisi olarak yayınlanmaktadır. Girls Dergisi ek yayın olarak genç neslin merak ettiklerine göre hazırlanmaktadır.

Araba Habercisi Dergisi & GoToTechno Dergisi

Otomotiv konusunda iddialı dergiler arasında yer almaktadır. Çok büyük kitlelere ulaşmaktadır. Teknoloji Dergisi GoToTechno derginin ek yayınıdır.

Mothers Life Dergisi & Kids’ Life Dergisi

Mothers Life dergisi Türkiye’nin en önemli anne ve çocuk dergilerinden biridir. Kids Life Dergisi ekiyle birlikte yayınlanmaktadır.

She and Girls Mayıs 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

MSE Medya dergilerine nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. Kadın ve Moda, otomobil ve teknoloji, anne ve çocuk dergilerinin tamamı sadece Turkcell Dergilik’te.

Sheandgirls adres değişikliği

 

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM