Sephora’nın geleneksel gülen ciltler festivali başlıyor!

Sephora güzellik tutkunlarını, kendini iyi hissettirecek etkinliklerde buluşturmaya devam ediyor. Sephora gülen ciltler festivali

Cildine ve cilt bakımına özen gösterenlerin heyecanla beklediği Sephora Gülen Ciltler Festivali, Nisan ayında güzellik tutkunlarıyla buluşuyor. Bir gelenek haline dönüşen Gülen Ciltler Festivali tüketicileri cilt bakımı konusunda bilinçlendirmeyi amaçlıyor.

11-27 Nisan tarihleri arasında Sephora mağazalarında gerçekleşecek olan ‘Gülen Ciltler Festivali’, cildini şımartmak isteyen ve bakımına düşkün kadınları bir araya getiriyor. Heyecanla takip edilen festival süresince, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz cilt bakımı yaptırılırken, kadınlar aynı zamanda cilt bakımı konusunda püf noktaları öğreniyor.

Gülen Ciltler Festivali kapsamında etlinlik gününe ve etkinliğin gerçekleştiği mağazaya özel indirimler meraklılarını bekliyor. Sephora Black üyeleri iki ve üzeri seçili cilt bakım ürünü alışverişlerinde yüzde 20 indirim kazanırken, Sephora White üyelerine ve yeni kart açtıran müşterilere iki ve üzeri cilt bakım ürünü alışverişlerinde yüzde 15 indirim uygulanıyor (*)

Bu ayrıcalıklı cilt bakım festivalinde cilt bakım servisinden yararlanmak için Sephora mağazalarından randevu almayı sakın unutmayın!

*Kampanya etkinlik gününde ve etkinliğin gerçekleştiği mağazaya özel seçili ürünlerde geçerlidir.

Sephora gülen ciltler festivali