Dudaklarda Revlon İmzası

Sevilen makyaj markası Revlon, iki yeni dudak ürünü ile dudaklarında tüm gün tazelik ve renk arayanların imdadına yetişiyor. Dudaklarda ombre etkisi yaratan Lip Tint ve yoğun renkleri sayesinde ekstra bir matlık sunan Lip Mousse bu yaz makyaj çantalarında yerlerini almaya hazır! Revlon, makyaj yapmayı seven ancak doğallıktan da vazgeçmeyenleri iki yeni ürünle buluşturuyor. Revlon ile hem canlı hem doğal dudaklar

Revlon Lip Tint ile hem canlı hem doğal dudaklar
Dudaklarda ilk uygulamadan itibaren doğal bir renk sağlayan Lip Tint, sunduğu ombre stil ile doğal ve çekici bir görünüm kazandırıyor. Dudakların ortasında daha canlı ve yoğun bir renkle başlayıp dışa doğru rengi açılan Revlon Lip Tint, yumuşak başlığı ile aynı zamanda kolay bir sürüş deneyimi de sunuyor. Özellikle yaz aylarında tercih edilen hafif makyajlar için ideal bir ürün olan Revlon Lip Tint, içeriğindeki Hindistan cevizi yağı ile derinlenmesine bir bakım sunuyor. Nude renginden pembe ve kırmızının en canlı tonlarına kadar 6 farklı renk seçeneği ile her makyaj tarzına kolayca uyum sağlıyor.

Revlon Lip Tint Naughty Mauve

Revlon Lip Mousse ile yumuşak bir matlık
Mat yapısı ve yoğun renkleri ile göz dolduran Revlon Lip Mousse, kalıcılığı ile uzun yaz günlerinde hayat kurtarıyor. Yoğun pigmentli yapısı, canlı renkleri ve kremsi formülü ile Revlon Lip Mousse bulaşma korkusunu ortadan kaldırıyor. İçeriğindeki matlaştırıcı pudra sayesinde dudakları kurutmadan yumuşak bir matlık sunan yeni ürün, peluş ve hassas uçlu aplikatörü ile kolay bir kullanım sunuyor. Kremsi yapısı için mango özünden yararlanılan Revlon Lip Mousse vanilya kokusu ile de makyaj severlerin gönlünü fethediyor.

Revlon Lip Mousse; Dusty Rose, Sunset ve Red Hot olmak üzere 3 farklı hiper mat rengi ile güzelliğine düşkün olanları bekliyor.

Revlon Lip Mousse Sunset

Revlon Lip Tint Pretty Kiss: 49,90 TL
Revlon Lip Tint Pink IRL: 49,90 TL
Revlon Lip Tint Berry Tint: 49,90 TL
Revlon Lip Tint High and Coral: 49,90 TL
Revlon Lip Tint Naughty Mauve: 49,90 TL
Revlon Lip Tint Fancy Rose: 49,90 TL
Revlon Lip Mousse Dusty Rose: 54,90 TL
Revlon Lip Mousse Sunset: 54,90 TL
Revlon Lip Mousse Red Hot: 54,90 TL

**Belirtilen fiyat Mayıs güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Revlon ile hem canlı hem doğal dudaklar

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM