İlhamını müzikten alan efsanevi saat

Lüks saat markası RAYMOND WEIL Müzik Simgeleri Serisi kapsamında yeni bir iş birliğine imza attı. The Marshall Amplification Limited Edition, tüm zamanların en efsane müzisyenleri tarafından kullanılan ikonik amplifikatöre ve kolonlara saygı duruşunda bulunuyor. RAYMOND WEIL ve Marshall iş birliği

RAYMOND WEIL ve Marshall

Zamanın ve kalitenin kıymetini bilenlere!

İsviçreli öncü saat markası RAYMOND WEIL, müzik iş birlikleri kapsamında yeni bir düetle karşımızda. Sahnede bu kez yanında efsane İngiliz üretici Marshall Amplification var. The Marshall Amplification Limited Edition saatleri, efsane müzik devinin sadece adını değil, tasarımını eşsiz kılan ince detaylarını da beraberinde taşıyor.

Maskülen ve Karizmatik!

The Marshall Amplification Limited Edition, 43 mm çapındaki kasa alternatifiyle el yapımı İsviçre saat işçiliği mirasından müziğin ritimli dünyasına göz kırpıyor. Orantılı, maskülen bir estetiğe sahip saat, bünyesinde Marshall ürünlerinin zamansız güzelliğini de barındırıyor.
Deri kayışlı, siyah PVD kaplı tokaya sahip koleksiyon, ikonik Marshall logosunun bulunduğu arka kasası ile de rakiplerinden ayrılıyor.

RAYMOND WEIL ve Marshall iş birliği

İlhamını müzikten alan saat…

Kasası siyah PVD ile kaplanmış bu zamansız tasarımın kadran yüzeyi Marshall amplifikatörünün dış koruyucu ekranından ilham alarak tasarlanmış. Kadranın etrafını saran beyaz halka, Marshall amplifikatörlerinin bitiş çizgisini yansıtıyor.
Işıklı SuperLuminova ile kaplı gösterge ve düğmeleri, saatin gece görünürlüğünün de gündüz kadar yüksek olmasını sağlıyor. Zaman tutma işlevi için geliştirilen kronograf, Marshall amplifikatörünün ses düğmesinden ilham alınarak yapılmış. Altın renkli göstergeleriyle göz alan saatteki siyah göstergeler ise saniyelerin peşinde koşmak için tasarlanmış.
The Marshall Amplification Limited Edition, zamanı tüm detaylarıyla takip etmek isteyenler için düşünmüş.
İnce nüanslarla bezeli saatin kadranında tarihi gösteren gün göstergesi de var.

Her konuda ‘eşsiz’ olmak isteyenler için…

RAYMOND WEIL, müzik iş birlikleri serisinin bu yeni halkasını tasarlarken, başkalarından farklı olmayı tercih edenleri merkezine almış. Bu yüzden de bu eşsiz parçadan limitli üretmiş, zamanın ve kalitenin kıymetini bilenler için sadece 1000 adet!
Fiyat : 9.350 TL

RAYMOND WEIL ve Marshall iş birliği

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM