RaisaVanessa New York Moda Haftası’nda!

Geçtiğimiz sezon gerçekleştirdiği NYFW defilesinde Dünya moda çevrelerinin dikkatini üzerine çeken RaisaVanessa, yeni koleksiyonunu 12 Şubat’ta New York Moda Haftası resmi takvimi kapsamında sunacak. Raisa Vanessa 2020/21 koleksiyonu

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Türkiye’yi moda alanında gururla temsil eden RaisaVanessa, Sonbahar Kış 20/21 koleksiyonunu, New York Moda Haftası resmi takvimi içerisinde Spring Studios‘da gerçekleştireceği defileyle sergileyecek.

Marrakesh’in otantik mimarisi, renk harmonisi Raisa Vanessa’nın yeni koleksiyonuna esin kaynağı oluyor. Mistik ve egzotik yapısı, birçok dönemin izlerini taşıyan dokusuyla yeni Raisa Vanessa koleksiyonuna ilham veriyor.

Şehrin egzotik yapısına gönderme yapan mor, pembe, çivit mavisi renklerin kullanıldığı koleksiyonda, palmiye ve leopar figürleri özel çizim desenlerle göze çarpıyor. Renk harmonisi özel degrade baskılı kumaşlarda kendini gösteriyor. İpek kadife, saten ve parlak dokulu kumaşlar, altın bakır gibi renklerde işleme ve aksesuarlar ile sunuluyor. 80 parçadan oluşan koleksiyonda, özel dokulu kumaşların hayat verdiği tasarımlar feminen ve seksapeli yüksek kalıplarla birleşiyor.

Raisa Vanessa 2020/21 koleksiyonu

She and Girls Yaz 2019 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!